پنج شنبه ١٤ مهر ١٤٠١
اخبار > سومین جلسه شورای اداری شهرستان جاسک برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٧٢٨ 

 تاریخ:1401/03/16 


سومین جلسه شورای اداری شهرستان جاسک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک؛سومین جلسه شورای اداری شهرستان جاسک با حضور فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی در این جلسه در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان گفت: امکاناتی که برای اجرا و حرکت در مسیر پیشرفت قرارگرفته تا همه ما به‌درستی و صادقانه خدمت کنیم اگر غیرازاین اتفاق بیفتد این حضور و برنامه‌ریزی و صرف هزینه معنا ندارد.

فرماندار شهرستان جاسک گفت: تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم این نکات را مدنظر خود قرار دهید؛ خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمات انجام کار در ادارات است.
مهرانی با تاکید بر تعامل تنگاتنگ دستگاه های اجرایی و ادارات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: همه مسوولان باید خدمات نظام  و دولت را به طور شفاف و کامل از طریق رسانه ها به خوبی منعکس کنند و حتی اگر لازم باشد در این راه هزینه هایی نیز صرف کنند باید این کار را انجام دهند.

وی اظهار داشت:مسئولان‌ دستگاه های اجرایی باید با شناسایی ظرفیت های موجود،زمینه جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف را فراهم کنند تا شاهد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیم.

مهرانی ضمن تاکید بر کاهش مصرف برق در ادارات گفت:ادارات نسبت به کاهش استفاده برق اهتمام جدی داشته باشند،از ساعت ۱۱ به بعد ۵۰ درصد مصرف را کاهش بدهند و بعد از وقت اداری ۱۰ درصد بیشتر نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

فرماندار جاسک در پایان سخنان خود برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای خونین پانزده خرداد و همچنین برنامه های ویژه دهه کرامت تاکید کردند.

در ادامه امام جمعه شهرستان جاسک گفت:اولین حرکت امام دوماه بعد از پیروی انقلاب انتخابات را برگزار کردند،یعنی مردم سالاری دینی را پیاده کردند ،اگر میبینم انقلاب ما بعد از ۴۳ سال روز به روز پیشرفت هایی را شاهد هستیم بخاطر اینکه همراه با مردم بوده و هست.
وی افزود:
روز شنبه و یکشنبه میزبان خادمین و پرچم حرم مطهر رضوی  هستیم در شهرستان و این افتخاری است برای ما که میزبان این عزیزان خواهیم بو که استقبال از آنان از گلزار شهدا و برنامه روز ارتحال در مسجد جامع شهر جاسک برگزار خواهد. شد،همچنین در روز ولادت امام رضا (ع) همایش پیاده روی برای خانواده ها را در برنامه داریم که از تمام خانواده ها انتظار حضور داریم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.