پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > جلسه شورای هماهنگی راهپیمایی روز قدس در شهرستان جاسک برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٢٩٢ 

 تاریخ:1401/02/07 


جلسه شورای هماهنگی راهپیمایی روز قدس در شهرستان جاسک برگزار شد.

جلسه شورای هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان جاسک با ریاست علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک ،حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری امام ‌جمعه محترم شهرستان،گمتیلی معاون سیاسی فرماندار، سرهنگ نکوئی زاده جانشین سپاه شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین صحرانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی گفت: اهمیت راهپیمایی روز قدس برکسی پوشیده نیست و همه ما باید منویات مقام معظم رهبری را لبیک بگوییم و برای دفاع ار حق مظلومان جهان بویژه فلسطین باید در این راهپیمایی همه باهم با حضور گسترده شرکت کنیم و این حضور مشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویان و مزدوران و دشمنان اسلام و مسلمین.

مهرانی ضمن تأکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس از عموم مردم شهرستان جاسک درجهت شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد و گفت : مردم ما باید با حضور پرشور خود از مظلومان فلسطین اعلام حمایت کنند چرا که مسئله فلسطین برای امت اسلام بسیار مهم است وحمایت از مردم فلسطین در حقیقت حمایت از مقاومت مردم مسلمان در جهان است، و این مسئله عامل اتحاد مسلمانان به شمار می‌رود.


در پایان جلسه زمان و مسیر راهپیمایی نیز بدین صورت اعلام شد:زمان راهپیمائی روز جمعه ساعت ۱۱ صبح و مسیر راهپیمایی از محور میدان حضرت امام (ره) تا گلزار شهدا گمنام شهرستان‌ و برنامه ها در مسجد امام علی (ع) برگزار خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.