پنج شنبه ١٤ مهر ١٤٠١
اخبار > برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام ره در شهرستان‌ جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٧٣٢ 

 تاریخ:1401/03/16 


برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام ره در شهرستان‌ جاسک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک؛ مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام ره در شهرستان‌ جاسک با حضورفرماندار،امام جمعه محترم شهرستان مدیران ،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مردم با استقبال از خدام و پرچم حرم مطهر رضوی در گلزار شهدای گمنام شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی فرماندار جاسک گفت:انقلاب اسلامی ایران وجه تمایز با سایر انقلاب ها داشت انقلابی بر پایه معنویات انقلابی اسلامی و حامی مظلومان، مستضعفین ومحرومین بود و با اتکای بر ولایت و رهبری و همراهی همه اقشار جامعه
حرفی برای گفتن دارد و در دنیا این انقلاب زبان زد خاص و عام است و این وظیفه ماست در این راه ثابت قدم باشیم و در کنار ولایت فقیه این راه را ادامه بدهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری امام‌ جمعه محترم شهرستان جاسک گفت: دشمن با تمام قدرت در حال برنامه ریزی است برای ضربه زدن به نظام و انقلاب ما در کنار تحریم های ظالمانه  و در تلاش است برای تحریف امام راحل و سیره امام ره این نوعی جنگ ترکیبی که دشمن شروع کرده است و جهاد تببین را باید در پیش گرفت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تببین پیشرفت ها و افتخارات این انقلاب چرا که دشمن در تلاش برای وارونه نشان دادن آنهاست


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.