پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > با اعلام دبیرخانه جشنواره‌ عکاسی کشوری «من در کجای این سرزمین هستم»؛ ندا صادقی از بندر جاسک در جمع برگزیدگان قرار گرفت*


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦١٧ 

 تاریخ:1401/03/02 


با اعلام دبیرخانه جشنواره‌ عکاسی کشوری «من در کجای این سرزمین هستم»؛ ندا صادقی از بندر جاسک در جمع برگزیدگان قرار گرفت*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک در پیامی این موفقیت را به ندا صادقی ،خانواده وی ،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مردم نجیب شهرستان جاسک تبریک گفت

 

 

 

 


در این جشنواره ۱۴۰۰ اثر از سراسر کشور ارسال شده بود که از این تعداد، ۱۲۸۵ اثر، که قابلیت داوری داشتند، به مرحله اجرای داوران سپرده شد و در پایان هیات داوران ۱۳ اثر را به عنوان برگزیده و ۲۲ اثر را شایسته‌ی تقدیر دانستند.

در این جشنواره محدثه بشیریان‌زاده از مجتمع آفرینش بندرعباس در گروه سنی نوجوان رتبه برگزیده را کسب کرد و ندا صادقی و فاطمه رئیسی  به ترتیب از کانون پرورش فکری بندرجاسک و سیریک شایسته تقدیر شدند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.