پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > جلسه روز شورا برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٦٥ 

 تاریخ:1401/02/11 


جلسه روز شورا برگزار شد

جلسه روز شورا به ریاست علی مهرانی، سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک، اکبر قویدل لاری، سرپرست بخشداری مرکزی، شورای بخش و جمعی از شوراهای روستاهای شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

 

 


در ابتدای جلسه قویدل لاری، سرپرست بخشداری مرکزی ضمن خوش آمد گویی به حضار، گفت: خدمت به مردم جهاد است و کار جهادی در روستا بیشتر به چشم می‌آید و خدمات عمرانی ماندگار هستند.
از شوراهای روستاها انتظار داریم که کمبود های روستا را شناسایی کنند، بر اجرای درست پروژه های دردست اجرای روستا نظارت کرده و با مقامات ارتباط و همکاری داشته باشند.

مهرانی در ابتدای سخنان خود، وحدت اسلامی در جهان را مهمترین چیز خواند و گفت: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه افکنی در بین مسلمانان هستند و از این موضوع سود میبرند.

مهرانی گفت: روز شورا رو خدمت تمامی حضار تبریک عرض میکنم و دستا مریزاد به این عزیزان که جهت توسعه و آبادانی در روستا تلاش میکنند. همچنین روز ملی خلیج فارس را تبریک عرض میکنم.
تشکر و قدرانی خود را از مردم شریف جاسک که در راهپیمایی روز قدس شرکت داشته اند، بجا می‌آورم.

مهرانی بیان کرد: اهمیت شوراها را اینچنین می‌توان دریافت که ۸اصل قانونی اساسی درمورد شوراهاست. شوراها پل ارتباطی دولت و مردم هستند

در ادامه شوراهای روستاها مشکلات روستا و گلایه های خود را به فرماندار اعلام نمودند که این قول داده شد که این مشکلات با همکاری یکدیگر مرتفع شود.

در آخر با اعطای لوح تقدیر، از شوراهای حاضر در جلسه تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.