سه شنبه ٠١ فروردين ١٤٠٢
اخبار > برگزاری اولین نشست مجمع مطالبه شهرستان جاسک با سرپرست فرمانداری شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٢٩١ 

 تاریخ:1401/02/07 


برگزاری اولین نشست مجمع مطالبه شهرستان جاسک با سرپرست فرمانداری شهرستان

این نشست بنا به دعوت قبلی در محل دفتر فرمانداری شهرستان با حضور علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک،گمتیلی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،حسین روشنی دبیر مجمع مطالبه گران، اعضای مجمع مطالبه گران و رسانه شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان شهرستان گفت: امروز دارای بهترین نظام در دنیا هستیم و نظامی بهتر از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا سراغ نداریم پس همه ما مکلف هستیم برای نظام و تداوم ارزش‌ها تلاش کنیم و مایه دلگرمی مردم باشیم و طوری عمل کنیم که هر روز ملت به سربلندی اقتدار و عزت نظام را بچشند.

مهرانی افزود: امروز دشمنان و معاندان با رسانه های غول پیکر که در اختیار دارند سعی بر جدایی بین ملت و نظام را دارند اما ما باید تلاش کنیم انسجام و همدلی بین ملت و نظام ایجاد گردد و وظیفه همه ماست که برای عمران و آبادانی شهرمان کمک کنیم و مطالبات مردم شناسایی و در جهت رفع مطالبات اهتمام کنیم

وی ضمن تاکید بر شفافیت عملکردها دستگاه هایی اجرایی گفت: همه دستگاه‌های شهرستان موظفند عملکرد خود را شفاف به مردم اعلام کنند و در چارچوب قوانین و مقررات عمل نماییم و به ایجاد امید در راستای شعائر اسلامی و انقلابی کوشا باشیم.

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک در پایان سخنان خود عملکرد چند ماهه سال ۱۴۰۰ را تشریح و گفت؛با پیگیری های به عمل آمده اعتبارات قابل توجهی برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهری و روستایی ،فرهنگی ،ورزشی،جاده،آب و....تخصیص یافته و میزان اعتبارات پروژه به اطلاع مردم شریف و شوراهای محترم و دهیاران اعلام خواهد شد.

در ادامه این نشست حسین روشنی دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان جاسک اظهار کرد : مجمع مطالبه‌گران شهرستان‌ جاسک با هدف نظارت مردم بر مردم و نظارت مردم بر حاکمیت فعالیت می‌کند.

وی یادآور شد: این انقلاب با تهدید و جنگ از بین نمی‌رود اما وقتی که مسؤولان از مردم فاصله بگیرند آن روز برای انقلاب زنگ هشدار است.

روشنی گفت: این هشدارهای شهید بهشتی بود و ما با توجه به این هشدارها و با هدف ایجاد حلقه‌های میانی بین مردم و مسؤولان به صورت فصلی یا ماهانه با مسؤولان نشست‌هایی را برگزار و مطالبات مردم و جامعه را بیان می‌کنیم


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.