75
فرمانداری جاسک - اخبار > نقش روابط عمومی ها در حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای بسیار مهم است.
آخرین اخبار
اخبار > نقش روابط عمومی ها در حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای بسیار مهم است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥١٦٤ 

 تاریخ:1400/03/05 


نقش روابط عمومی ها در حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای بسیار مهم است.

حجت السلام و المسلمین ذاکری : حضور حداکثری و انتخاب اصلح دو امر هم در انتخابات است که روابط عمومی ها و حوزه خبری می تواند در این خصوص ایفای نقش کنند.

 

 

 

 


عباس ذاکری امام جمعه شهرستان جاسک در دیدار مسئول و اعضای کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی های برتر شهرستان  با ایشان گفت : تا روابط عمومی فعال نباشد عملکرد اداره هم بدرستی دیده نمی شود ،آگاهی مردم از خدمات مردم را دلگرم تر می کند.

 

ذاکری با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در هر اداره و‌نهاد گفت : روابط عمومی ها با ارتباط بین مردم و مسئولین در حل مشکلات مردم  و همچنین انعکاس اقدامات صورت گرفته می توانند رابطه خوبی بین مردم و مسئولین ایجاد نمایند که لازمه هرنوع اقدام بویژه توسعه و آبادانی است.

 

وی بر تاثیر گذاری رسانه و ارتباطات بر مردم بیان داشت : امروزه اهمیت فضای مجازی حتی بیشتر از تلویزیون و مطبوعات می باشد و اثر گذاری آن نیز برمردم بیشتر است ،روابط عمومی ها با بهره گیری و استفاده بهینه از این ظرفیت می توانند نقش خوبی بویژه در ایام انتخابات ایفا کنند ،دشمنان و معاندین در این حوزه علیه نظام و انقلاب نهایت استفاده را می کنند.

 

ذاکری تشریح کرد : در موضوع انتخابات حضور حداکثری در مرحله اول و انتخاب اصلاح در دومین مرحله قرار دارد.


.انتهای پیام


خروج