سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار جاسک از برخی روستاهای بخش لیردف شهرستان جاسک و پیگیری مشکلات این روستاها


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٧٣٠ 

 تاریخ:1401/03/16 


بازدید فرماندار جاسک از برخی روستاهای بخش لیردف شهرستان جاسک و پیگیری مشکلات این روستاها

فرماندار شهرستان جاسک به همراه بخشدار بخش لیردف و برخی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از روستاهای بخش لیردف بازدید کردند و پیگیر مشکلات این روستاها شدند.

 

 

 

 


در راستای پیگیری مشکلات روستاهای بخش لیردف شهرستان جاسک علی مهرانی فرماندار جاسک به همراه حسن علی میرزایی بخشدار بخش لیردف و برخی مدیران شهرستان از برخی روستاها بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ؛ فرماندار جاسک اظهار کرد؛  در این بازدید مشکلاتی از قبیل، خط انتقال آب روستای گشمی بطول ۵ کیلومتر همچنین احداث جاده گشمی تا ساحل بطول ۱۳ کیلومتر که از جاده اصلي تا روستاي گشمي بطول ۶ كيلومتر شن ريزي شده و پیشرفت ۶۵ درصدی را داشته و مشکل آب روستاهای آگی بندبست،تَلُک و بیاهی نیز با تانکرهای آب رسان در دستور کار قرار گرفت.

مهندس مهرانی افزود: در همین راستا جهت انتقال آب روستای تَلُک با همکاری خیرین لوله انتقال آب را متقبل شده اند و مردم روستا قول دادند که در این کار مشارکت داشته باشند.

وی گفت: در ادامه بازدید ها از مدارس در حال ساخت روستاهای گشمی،زهریکار، زیکدف و پیوشک بازدید بعمل آمد که این مدارس با مشارکت خیرین در حال ساخت هستند و ۲ مدرسه برای استفاده دانش آموزان تا مهرماه آماده و تجهیز خواهند شد.

در پایان مهرانی گفت: آرزوی همیشگی ما این است که هیچ روستایی محروم از هیچ امکاناتی نباشد و حق روستاهاست که قبل از این دارای این امکانات باشند و در این راستا و پیگیری و حل مشکلات روستاها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.