سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > دغدغه همه مارفع مشکلات مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٧٢٧ 

 تاریخ:1401/03/16 


دغدغه همه مارفع مشکلات مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، فرماندار شهرستان جاسک به همراه امام جمعه محترم شهرستان ،رئیس شورای شهر و شهرادار با جمعی از مردم محله یکبنی در مسجد جامع اهل سنت در راستای بررسی مشکلات و درخواست های مردم چهره به چهره و صمیمی دیدار و گفتگو کرد.*

 

 

 

 


نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک ضمن تاکید بر اهمیت ارتباط نزدیک مسئولین با مردم بیان داشت: این دیدار موجب شد، مردم نسبت به مسؤولین احساس نزدیکی بیشتر داشته، براحتی و بدون واسطه پیگیر رفع مشکلات خود باشند.

مهرانی افزود: دیدار چهره به چهره با مردم و آشنایی با مشکلات و گوش دادن به درد و دل شهروندان می‌تواند بهترین روش برای اعتمادسازی و نیز بررسی مشکلات بدون واسطه باشد.

وی گفت:مردم اگر مدیر یک مجموعه را امین خود بدانند و مشکلات خود را بدون واسطه بیان کنند، بسیاری از مسائل موجود به راحتی بر طرف می‌شود و این خود می‌تواند نشان از اعتماد مردم به مدیران و مسئولان باشد.
در این ديدار مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی هریک شهروندان  بررسی و دستورات لازم را در جهت رفع و حل آنها صادر شد


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.