سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان جاسک با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برگزارگردید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٩٤ 

 تاریخ:1401/03/10 


جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان جاسک با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برگزارگردید

در این جلسه که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، معاون فرماندارشهرستان جاسک و اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در فرمانداری این شهرستان با هدف بررسی موانع و مشکلات حوزه اشتغال و سرمایه گذاری برگزاری گردید.

 

 

 

 


در این جلسه موضوعاتی در خصوص سامانه رصد، تامین نیروی انسانی ماهر برای صنایع، وضعیت جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و مشکلات تعاونی مرز نشین ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
برنامه ریزی برای ایجاد تعاونی مسکن کارگران با هدف رفاه هرچه بیشتر این قشر از جامعه و شناسایی تعاونی های غیر فعال از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

تاکید در حفظ شأن کارگران و حمایت همه جانبه ازنیروهای کارگری برای تحقق حق و حقوق این قشر موثر اجتماعی از تاکیدات مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بود، که در این جلسه بیان گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.