سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > جاسک کمیته گرامیداشت دهه کرامت و ارتحال حضرت امام خمینی ره برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٩٢ 

 تاریخ:1401/03/10 


جاسک کمیته گرامیداشت دهه کرامت و ارتحال حضرت امام خمینی ره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک کمیته گرامیداشت دهه کرامت و ارتحال حضرت امام خمینی ره در شهرستان جاسک با ریاست علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا امام شهدا و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:دو مناسبت مهم را در یک بازه زمانی  در پیش رو داریم مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد و در کنار آن گرامیداشت دهه کرامت را خواهیم داشت ،انتظار می رود برای این مناسب ها برنامه های خوبی را با حفظ جایگاه و شان و منزلت ها داشته باشیم و همچنین در دهه کرامت میزبان پرچم و خدام حرم مطهر رضوی نیز هستیم که برنامه های متنوعی را شاهد خواهیم بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.