سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > برگزاری همایش گرامیداشت حماسه سوم خرداد در شهرستان جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٤٨ 

 تاریخ:1401/03/04 


برگزاری همایش گرامیداشت حماسه سوم خرداد در شهرستان جاسک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک؛همایش سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر در شهرستان‌ جاسک با حضور علی مهرانی فرماندار جاسک،حجت الاسلام والمسلمین ذاکری امام جمعه،سرهنگ علی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جاسک،مدیران دستگاه های اجرایی،بسيجيان و بسيجيان اقشار پس از برگزاری رژه موتوری در جوار گلزار شهدای گمنام شهرستان‌ برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک گفت:روز سوم خردادماه روزی عظیم و به یادماندنی برای مردم ایران در دفاع از مرز و بوم بود دلیرمردانی که با خون خود درخت مقاومت را آبیاری کردند و دشمن تا دندان مسلح را از این خاک بیرون راندند و وجبی از این سرزمین را به دشمن ندادند.

مهرانی گفت:وظیفه همه ما این است این رشادت ها ایثارگری ها و مقاومت را نسل در نسل سینه به سینه منتقل بکنیم و نگذاریم دشمن ما را از این حماسه های ماندگار غافل کند دشمنی که سعی و تلاش آن ازبین بردن روحیه ایثار و مقاومت است و کم ارزش نشان دادن ارزش های اسلامی و انقلابی ما

وی افزود:ما باید فرهنگ‌شهادت و مقاومت را در جامعه نهادینه کنیم و با خودباوری انقلابی و اسلامی خود در همه‌صحنه ها از مرز و بوم و این سرزمين دفاع کنیم و به نسل های آینده نیز ارائه بدهیم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.