سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > پیام تبريک سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک بمناسبت ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٢٦٦ 

 تاریخ:1401/02/04 


پیام تبريک سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک بمناسبت ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبريک گفت

 

 

 

 


متن پیام به شرح زیر است:
فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به دستور حضرت امام خمینی(قدّس الله نفسه الزکیه) به ملت ایران، فرماندهان و پاسداران سلحشور تبریک عرض می نماییم.

خدای بزرگ را شاکریم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر سربلندی و کسب افتخارات بسیار بزرگ در حوزه دفاعی و امنیتی در میدان خدمت‌رسانی به مردم ایران در عرصه‌های مختلف هم خوش درخشیده و در صحنه حوادث و بلایای طبیعی در سال‌های اخیر و درگیری کشور با پدیده های زلزله و صحنه‌های نیاز را به حداقل رسانده و بسیاری از مردم گرفتار را نجات داده است و همیشه یار و یاور این ملت بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ به مقام شامخ شهیدان همیشه جاوید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تبریک این روز خجسته به فرماندهان و کارکنان دلاور و سلحشور این نهاد مقدس در شهرستان جاسک سربلندی و موفقیت این نیروهای مقدس در تداوم اقتداروامنیت ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

علی مهرانی
سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.