سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > بازدید سرزده سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک گفت از برخی مدارس شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٢٢٧ 

 تاریخ:1401/01/31 


بازدید سرزده سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک گفت از برخی مدارس شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، صبح امروز علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان به صورت سر زده از مدارس شهید مفتح و مسلم بن عقیل (ع) جاسک کهنه بازدید کرد.

 

 

 

 


در این بازدید علی مهرانی فعالیت حضوری این مدارس در محور‌های مختلف از جمله آموزشی و تربیتی و هم چنین نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری را ارزیابی کرد و با مدیر، معلمان و دانش آموزان مدارس گفتگو کرد.

مهرانی سلامت دانش آموزان را مهم‌ترین اولویت آموزش و پرورش در فرآیند یاد دهی و یادگیری عنوان کرد و گفت در فعالیت مدارس فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک اصل مهم و  آموزش حضوری در اولویت شهرستان است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.