سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه مدیریت بیماری کرونا شهرستان جاسک برگذار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩١٨٠ 

 تاریخ:1401/01/29 


جلسه مدیریت بیماری کرونا شهرستان جاسک برگذار شد.

جلسه هماهنگی و مدیریت بیماری کرونا شهرستان جاسک به ریاست گمتیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری جاسک در سالن اجتماعات این فرمانداری برگذار گردید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، گمتیلی گفت: اداره ورزش و جوانان از ورود ورزشکاران واکسینه نشده و افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، جلوگیری نماید.
گمتیلی افزود: با توجه به محدودیت ها در برگذاری مراسم شب‌های قدر در دو سال اخیر، انتظار حضوری حداکثری مردم در مراسمات امسال می‌رود، لذا شایسته است پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود تا روند خوب و جو آرام شهرستان در زمینه این ویروس بهم نریزد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.