سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > حضور سرپرست فرمانداري شهرستان جاسک در جمع‌مردم منطقه کوهستانی جگین بالا و پرکوه بخش مرکزی شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩١٥٠ 

 تاریخ:1401/01/27 


حضور سرپرست فرمانداري شهرستان جاسک در جمع‌مردم منطقه کوهستانی جگین بالا و پرکوه بخش مرکزی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک در دهمین روز از ماه مبارک رمضان علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک بهمراه اکبر قویدل سرپرست بخشداری بخش مركزي بصورت سرزده و میدانی، چهره به چهره با مردم منطقه جگین بالا و پرکوه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

 

 

 


مهرانی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات با مردم روستاها چهره به چهره به گفتگو و پای درد دل مردم نشست.

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک هدف از این سفر را دیدار با مردم وشوراها و بررسی مشکلات مردم دانست تا با برنامه ریزی لازم در جهت رفع مشکلات گام برداریم در این سفراز روستاهای پرکوه،پیشانی کنده،تیتکن و همچنین از مسیر روستاهای مهملی و تراتکان بازدید داشتند.

در این سفر عمده مشکلات روستاهانبود جاده ارتباطی مناسب،عدم برخورداری برخی روستاها از  زیرساخت های مخابراتی و اینترنت و مشکل تامین آب شرب عنوان شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.