سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > نظارت بر عملکرد ادارت/ ارتقا سطح خدمات دهی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩١٤٨ 

 تاریخ:1401/01/27 


نظارت بر عملکرد ادارت/ ارتقا سطح خدمات دهی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک در راستای بررسی وضعیت دستگاه های اجرایی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی،تکریم ارباب رجوع و همچنین ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های های مختلف ادارت دولتی، گمتیلی معاون سیاسی امنیتی فرمانداري شهرستان جاسک بهمراه خانم ابراهیمی بازرسی فرمانداری و خدمتگزار مسؤول امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری از ادارت ثبت اسناد،اورژانس اجتماعی،فرهنگ و ارشاد،ثبت احوال و کتابخانه شهرستان بازدید کردند.

 

 

 

 


گمتیلی ضمن دیدار و گفتگو با پرسنل و مدیران ادارات موارد لازم را یادآوری و بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و چگونگی برخورد و  تکریم ارباب رجوع تاکید کردند.

وی نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.