سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک از مدارس روستایی غرب شهرستان بازدید بعمل آورد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٠٩٦ 

 تاریخ:1401/01/22 


سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک از مدارس روستایی غرب شهرستان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک مهندس علی مهرانی سرپرست‌ فرمانداری شهرستان جاسک به اتفاق اکبر قویدل سرپرست بخشداری بخش مرکزی ،احمدی نژاد مدیرآموزش وپرورش وحمید دادشاهی معاون آموزشی از روند بازگشایی مدارس و کلاس های آموزش حضوری حوزه غرب جاسک بازدید کردند.

 

 

 

 


در این بازدید از مدارس ابتدایی نواب صفوی گزی ، آیت الله دسغیب گوان ، شهید تندگویان آغوشک دل ، خیام گتان و آموزشگاه های متوسطه شهید صدوقی گوان ، شهید فهمیده ، حجاب وخواجه نصیر گنگان و مدارس شهری شهید قدوسی،  هما و هانیه از وضعیت امکانات موجود در مدارس بویژه لوازم موجود سرمایشی را مورد بررسی قرار داد ودر این زمینه در جهت تامین برخی لوازم با خیرین رایزنی و مقررشد دو دستگاه کولر برای دبستان محله یکبنی توسط خیرین تامین شود.

 مهرانی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه خانواده‌ها با اصل آموزش حضوری مشکلی ندارند، افزود: نگرانی والدین از این موضوع است که آیا مدرسه محل امن سلامت هست یا خیر، که روشن شدن این موضوع نیاز به اقناع آنها دارد به همین دلیل نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدارس به شکل جدی تر آغاز شده است و همچنان ادامه خواهد داشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.