سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک از مدارس سطح شهر بازدید کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٠٧٣ 

 تاریخ:1401/01/21 


سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک از مدارس سطح شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک به همراه احمدی نژاد ریاست آموزش و پرورش این شهرستان از دبستان پسرانه شهید چمران و دبستان دخترانه هدف بازدید به عمل آورد.

 

 

 

 


 مهرانی سرپرست فرماندای شهرستان جاسک فعالیت حضوری مدارس در محور‌های مختلف از جمله آموزشی، تربیتی ، نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی ، رعایت فاصله گذاری همچنین سیستم سرمایشی مدارس را بررسی کرد.

در این بازدید مدیران مدارس ذکر شده مشکلات مدارس را بیان نمودند که قول همکاری و رفع این موارد از سمت مدیریت آموزش و پروش شهرستان داده شد که خانواده ها با خیالی آسوده فرزندان خود را برای آموزش حضوری به مدارس بفرستند، دانش آموزان حاضر در کلاس ها نیز از بازگشایی مدارس بصورت حضوری ابراز رضایت داشتند.

سرپرست فرمانداری جاسک در امر بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مخصوصا موضوع فاصله گذاری و تهویه کلاس‌های درس در مدارس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که این نکات باید تا آخر سال تحصیلی با همین دقت و قوّت ادامه یابد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.