سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > اکبر قویدل لاری بعنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان جاسک معرفی شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٠٦١ 

 تاریخ:1401/01/20 


اکبر قویدل لاری بعنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان جاسک معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک؛جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه بخشدار بخش مرکزی شهرستان جاسک با حضور علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان‌جاسک، امام جمعه محترم شهرستان ، معاونین فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان،ظهر امروز در سالن ولایت برگزار گردید.

 

 

 

 


دراین جلسه از زحمات آقای جهانگیر آرمات درزمان تصدی سرپرستی بخشداری مرکزی تقدیر و آقای اکبر قویدل لاری بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان جاسک معرفی گردید.

مهندس علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک ضمن تقدیر از زحمات آقای آرمات اظهار داشت:
امروز با تلاش و همت در راستای خدمت مردم باید اهتمام بورزیم و  یکی از اهداف دولت خدمتگزار و دولت مردمی مبارزه با فساد و ایحاد عدالت در خدمت است همه ما موطف هستیم خدمت بی منت را برای مردم داشته باشیم.

مهرانی گفت:مدیر باید جهادی باشد و با تدبیر اینکه ما صرفا در گروه جهادی نام نویسی کنیم ملاک خدمت جهادی نیست جهادی آنست که  در حوزه مسؤلیت خود مسلط باشند و با  شناسایی مشکلات برای رفع آنها برنامه‌ داشته باشند و هیچ بن بستی را در کار نبینند و با سعی تلاش و کوشش مجدانه پیگیر امورات و مطالبات مردم باشند.

وی افزود:برخی خدمات نیاز به اعتبارات دارد که جای خود دارد و براساس تامین اعتبار رفع می شود اما برخی مشکلات نیاز به اعتبار ندارند  و با برنامه ریزی و تدبیر مدیر رفع می شود که تدبیر مدیر لازمه کار است.

وی در ادامه و ضمن تبریک به آقای قویدل لاری ،افزود:
مهم نیست عمر مسئولیت چقدر باشد، مهم آنست که تا زمانی که در مسند خدمتگزاری به مردم هستیم، برای رضای خدا و برای رفاه مردم و در جهت توسعه شهرستان حرکت نماییم.

وی با توجه به پتانسیلهای موجود در سطح شهرستان اظهار داشت:
در شهرستان ظرفیتهای خوبی داریم که بالفعل شده اند ولی نباید از ظرفیتهای بالقوه و ناشناخته ای که در سطح منطقه وجود دارد غافل شویم ، بلکه باید در جهت شناسایی این ظرفیتها حرکت نماییم و از این ظرفیتها در جهت رشد و توسعه شهرستان و رفاه حال مردم استفاده بهینه نماییم.

در ادامه ؛حجت‌الاسلام والمسلمین عباس ذاکری امام جمعه شهرستان جاسک  ضمن  تشکر از زحمات آقای آرمات و تبریک به آقای قویدل بیان داشت: باتوجه به شرایط فعلی کشور و شهرستان ما نیاز به مدیریت جهادی داریم و ویژگی های یک مدیر جهادی تراز انقلاب این است که در بین مردم باشد و از درد مردم از مشکلات مردم آگاه باشد


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.