سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان جاسک به ریاست علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٠٢٤ 

 تاریخ:1401/01/17 


برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان جاسک به ریاست علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با حضور علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک،امام‌ جمعه محترم شهرستان،ایزدی پور معاون برنامه ریزی فرمانداری،روسای ادارات صمت،جهادکشاورزی،اتاق اصناف و سایر اعضا در محل دفتر فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

 

 


علی مهرانی سرپرست‌ فرمانداری شهرستان جاسک مردم را بهترین ناظر بر روند اجرای عملکردها در حوزه های مختلف به ویژه تنظیم و نظارت بر بازار دانست و گفت: نظارت کافی و مداوم بر کیفیت و کمیت ارائه خدمات بویژه در حوزه اقلام ضروری ماه پربرکت رمضان از جمله نان، گوشت قرمز، مرغ، خرما، شکر، لبنیات، حبوبات و حتی محصولات مختص این ماه نظیر رشته خشکار و ... با کمک مردم توسط دستگاه های نظارتی صورت پذیرد.

وی افزود: نهادهای متولی برای ایجاد رضایت بیشتر مردم بویژه روزه داران عزیز، اماکن عرضه کالاها بخصوص اقلام مصرفی ماه میهمانی خدا را به درستی در مناطق مختلف شهرستان‌ اطلاع رسانی کنند تا برای خرید آنها برای مردم تسهیل شود و صرف شهر جاسک نباشد .

ایشان در خصوص نحوه فعالیت نانوایی ها در ماه مبارک رمضان گفت: اتاق اصناف با همکاری عرضه کنندگان نان، شیفت و ساعات کاری نانوایی را به خوبی تنظیم کنند تا شلوغی نانوایی ها در این ایام با فضیلت برای روزه داران مشکل ایجاد نکند


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.