سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه نظارت، کنترل و تنظیم بازار شهرستان جاسک برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٧٠ 

 تاریخ:1400/09/15 


جلسه نظارت، کنترل و تنظیم بازار شهرستان جاسک برگزار شد

🔶نهمین جلسه تخصصی شورای نظارت،کنترل و تنظیم بازار شهرستان با موضوع تامین و جذب کالاهای اساسی ساعت ۱۳ ظهر روز شنبه مورخ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ با حضور اعضاء به ریاست مهندس مهرانی، سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

 

 


در این جلسه سرپرست فرمانداری تاکید نمود جهاد کشاورزی نسبت به جذب و توزیع اقلام اساسی بویژه مرغ گرم اقدام جدی را بعمل آورد. شیلات نسبت به تامین ماهی مورد نیاز شهروندان جاسک اقدام اساسی بعمل آورد اداره صمت تشدید نظارت بر بازار و خصوصا اقلام ضروری را داشته باشد. روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.