سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > بيست سومين مانور زلزله وايمني با هدف ارتقا و دانش و آمادگي دانش آموزان در برابر حوادث طبيعي همرمان سراسر كشور در شهرستان جاسک برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٠٦ 

 تاریخ:1400/09/10 


بيست سومين مانور زلزله وايمني با هدف ارتقا و دانش و آمادگي دانش آموزان در برابر حوادث طبيعي همرمان سراسر كشور در شهرستان جاسک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، با حضور فرماندار شهرستان جاسک، محمد رادمهر، مانور سراسری زلزله و ایمنی در شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

 

 


رادمهر در این پایان این مراسم در جمع دانش آموزان گفت: آموزش و امادگي در برابر حوادث طبيعي بايد بصورت مستمر وجود داشته باشد تا افراد در هنگام بروز حادثه ابتكار عمل داشته باشند و سطح تلفات و آسيب ها را كاهش دهند. فرماندار از تمامي عوامل برگزاركننده مانور تقدير تشكر نمودند گفتنی است که عوامل برگزاری این مانور «شهرداریآموزش و پرورش هلال احمر_ مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ و نیروی انتظامی» بوده اند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.