پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١
اخبار > تجلیل روابط عمومی فرمانداری و روابط عمومی های برتر جاسک توسط فرماندار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٠٦٧ 

 تاریخ:1400/02/29 


تجلیل روابط عمومی فرمانداری و روابط عمومی های برتر جاسک توسط فرماندار

رادمهر : اطلاع رسانی مناسب فعالیت ها و تلاش های مجموعه برای تنویر افکار عمومی در این مقطع حساس، روابط عمومی ها را بیش از هر زمان دیگر در کانون توجه قرار داده است./ روابط عمومی ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی می توانند در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات موثر باشند وتوطئه شوم دشمنان علیه نظام وانقلاب را غنثی کنند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه شورای روابط عمومی ها وکمیته تبلیغات واطلاع رسانی ستاد انتخابات این شهرستان وهمچنین مراسم تجلیل از روابط عمومی های برتر جاسک گفت :ماهیت ارتباطات و ابزارهای مورد استفاده در مقایسه با گذشته تغییرات محسوسی کرده است،  این تغییرات، محدودیت های زمانی و مکانی را از بین برده و به معنی واقعی کلمه، دهکده جهانی شکل گرفته است .

رادمهر افزود : شکل گیری و رونق شبکه های اجتماعی از جمله این تغییرات است که استفاده مناسب و بهینه از این شبکه ها می تواند روابط عمومی ها را در رسیدن به اهداف وانعکاس عملکرد دستگاه مربوطه  یاری کند.

فرماندار جاسک تشریح کرد : اطلاع رسانی مناسب فعالیت ها و تلاش های مجموعه برای تنویر افکار عمومی در این مقطع حساس، روابط عمومی ها را بیش از هر زمان دیگر در کانون توجه قرار داده است.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان گفت: یکی از ظرفیت هایی که روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف سازمانی به آن نیازمندند، بهره گیری از توان رسانه های جمعی است که برخی از  مسئولان روابط عمومی ادارات و نهاد های این  شهرستان به خوبی از این ظرفیت استفاده می کنند.

 وی با  اشاره به اینکه تقویت روابط عمومی ها، تقویت هر دستگاه اجرایی و سازمانی است ، گفت  : روابط عمومی ها به عنوان پیشانی هراداره  و دستگاهی، نقش بسزایی در ارتباط مردم با مدیران دارند.

رادمهربا اشاره به فعالیت رسانه های بیگانه در ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم و شکاف بین مردم و مسئولان تاکید کرد: صاحبان رسانه های محلی با شناخت دقیق و تحلیل شرایط ، به خوبی می توانند  توطئه شوم دشمنان را خنثی کنند .  

وی با اشاره به  موضوع انتخابات خرداماه در ادامه تشریح کرد : به طور قطع با حضور گسترده مردم در انتخابات آینده به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی نقش بر آب شده و توطئه هایشان خنثی می شود.

وی با بیان اینکه مردم سالاری دینی در کشور ما  يك واقعيت است وواقعاً انتخابات مردم اثرگذار است ، تاکید کرد : مردم انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی بارها در برهه های مختلف تاریخی ثابت کرده‌اند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعالانه‌ای دارند و در انتخابات آینده نیز چنین اتفاقی خواهد افتاد و بار دیگر به جهانیان ثابت خواهد شد که این نظام متعلق به ملت است.

فرماندارجاسک تلاش های کارکنان روابط عمومی را قابل ستایش دانست و حضور و زحمات و خدمات صادقانه و خالصانه آنان را سبب ارتقای جایگاه و نقش روابط عمومی در حوزه فعالیت های دستگاه  عنوان کرد .

درپایان  این جلسه محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک از مسئول روابط عمومی فرمانداری وبرخی از روابط عمومی های فعال شهرستان بعنوان روابط عمومی های برتر با اهدا لوح تقدیر تجلیل کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.