پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١
اخبار > سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٥٩ 

 تاریخ:1399/04/04 


سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.

رادمهر در دیدار رئیس و برخی از روحانیون سازمان تبلیغات اسلامی با ایشان ، با شاره سالروز تشكيل سازمان تبليغات اسلامی به فرمان حضرت امام (ه) در اول تير ماه گفت: سازمان تبليغات اسلامی از جمله نهادهايی است كه رسالت اشاعه مبانی دينی و مذهبی را در جامعه عهده‌دار است و جای بسی تقدير از كاركنان زحمتكش و پرتلاش اين نهاد كه در ترويج دين و فرهنگ قرآنی در جامعه كوشا هستند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار جاسک در این دیدار گفت  : نگرش دینی به انسان، نگرشی کاملاً متفاوت است و دین تصویر دیگری در آغاز و انجام انسان نقش مهمی در پیشگیری و درمان ناهنجاری های روانی ایفا می‌کند و این نقش، مورد تأیید جمعی از روانشناسان نیز می باشد .

 

وی در ادامه به اقدامات اخیر سازمان تبلیغات اسلامی در مقابله با آسیب های اجتماعی و فعالیت آنها در سیل و بیماری کرونا  اشاره کرد و افزود: می توان با تشکیل کمیته ها و شوراهایی در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی اقدام کرد و در این راستا از ظرفیت های هیئات مذهبی، مبلغین اعزامی و زیر مجموعه های کارآمد سازمان تبلیغات اسلامی با بهره گیری از فضای مجازی با توجه به بیماری منحوس کرونا استفاده کرد.

 

در ادامه حاج آقا صحرانشین گزارشی از عملکرد این نهاد انقلابی در یک سال گذشته ،اعزام مبلغین به روستاها و محلات شهری ، کمک به سیل زدگان شرق جاسک از توزیع  اقلام تا جذب خیر در برخی بهسازی های زیر ساختی ،فعالیت روحانیون و مبلغین در جذب و توزیع بسته های معیشتی و کمک های مومنانه و همچنین ضدعفونی و گند زدایی اماکن عمومی ارائه کرد .

 

در پایان نیز توسط فرماندار جاسک و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  از روابط عمومی فرمانداری و همچنبن خبرنکار صدا سیما در جهت فعال بودن در حوزهای  تبلیغات و اطلاع رسانی تجلیل کردند . 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.