پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١
اخبار > علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٢٢ 

 تاریخ:1399/03/27 


علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .

رادمهر در دیداربا مدیر حوزه علمیه شهرستان جاسك و برخی از اساتید این حوزه گفت : علما و روحانيون و هيات هاي مذهبي ومساجد، گروهاي مردم نهاد نسبت به فرهنگ سازی واقناع سازي اجتماع همراهي خوبي با ستاد كرونا شهرستان داشتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و رئیس ستاد مقابله با کرونا جاسک دراین دیدار گفت : شیوع کرونا زمانی کنترل می شود که مردم  همراهي  داشته باشند وهمه پروتکل ها ي بهداشتي  و فاصله گذاري اجتماعي را رعایت کنند و دستورات بهداشتی را بپذیرند.

 

فرماندار در ادامه افزود: مهمترین اصل این بیماری این است که بایستی آنرا جدی بگیریم وبراي مقابله با ان عزم همگاني را مطلبد تاكنون كارهاي خوبي در عرصه ملي واستاني وشهرستاني در زمينه ويروس زدايي وكنترل چرخش انتقال انجام شده است .

 

فرماندار افزود:  مشکل قطع زنجيره ويروس كروناتنها با ايجاد محدوديت ها وتعطيلي اصناف حل نمي شودمگراينكه همه مردم با رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي و همكاري لازم را  با ستاد مدیریت کرونا داشته باشند.

 

وی افزود: علما با اطلاع رسانی و توصیه‌های بهداشتی لازم به مردم در بحث ویروس کرونا در کنترل و از بین بردن این بیماری نیز نقش اساسی دارند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.