پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک کاشت 1000 هکتار محصولات کشاورزی در اراضی دشت جگین در سال زراعی جدید خبرداد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٩٣ 

 تاریخ:1399/03/25 


فرماندار جاسک کاشت 1000 هکتار محصولات کشاورزی در اراضی دشت جگین در سال زراعی جدید خبرداد .

تاکید رادمهر فرماندار شهرستان جاسک بر رونق تولید در حوزه کشاورزی و كشتهاي استراتژیک وگلخانه اي و استفاده بهینه از ظرفیت دشت جگین

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهرفرماندار جاسک در دیدار با سرمایه گذاران و فعالان حوزه کشاورزی دشت جگین گفت : سالها اين دشت به علت عدم مديريت صحيح ، فعال نبوده وكلیه زيرساخت هاي آن فرسوده شده وبا حضور شركت دشت مكران مجددا احيا گردید و  شروع به فعالیت  كرده است .  

 

 وی افزود :  با توجه به شرایط اقتصادی کشور و همچنین ظرفیت و پتانسیل بالای دشت جگین می توان علاوه بر کشت محصولات استراتژیک و نوین  در این دشت وسیع ،ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال مردم بومی منطقه و افزایش تولیدات محصولات کشاورزی شهرستان نیز  می باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
ایمیل:jask@hormozgan.ir

ایمیل لیردف:b_lirdaf@hormozgan.ir

نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.