پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
گزارش تصویری حضور کاروان زیر سایه خورشید در فرمانداری جاسک
فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .
علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.
سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.
اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .
ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی
اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک
علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .
فرماندار جاسک از آغاز روکش ۵۲ کیلومتر راه روستایی در جاسک خبر داد .
فرماندار جاسک از پرداخت تسهیلات و وام بلاعوض برای کشاورزان و باغداران سیل زده خبرداد.
اخبار > تاکید فرماندار جاسک بر وضعیت سوخت شناورها


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٢٢ 

 تاریخ:1398/09/09 


تاکید فرماندار جاسک بر وضعیت سوخت شناورها

شامگاه دیشب در هفتمین جلسه ویدئو کنفرانس فرمانداران با ستاد تنظیم بازار استان که به ریاست معاون استاندار برگزار گردید ، سهمیه سوخت به شناورها و قایق های صیادی مطرح و تاکید کرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، شامگاه دیشب محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان وشهرستان ها ، دیر رسیدن گاز  برخی شرکت ها و تاکسی ، ناوگان حمل و نقل شهر و برون شهری در جاسک  و درنظر گرفتن سهمیه برای خودروهای شخصی خدماتی مسافر بر  و آژانس ها و سرویس مدارس از دیگر مطالبی بود که رادمهر فرماندار جاسک در این جلسه مطرح کرد .

 

بازدید های مستمر جهت تثبیت قیمت ها توزیع برنج و شکر با قیمت تنظیم بازار در شهرستان و جذب ۲۴تن برنج دیگر و توزیع از روز شنبه در جاسک نیز مواردی بود که توسط فرماندار جاسک مطرح شد .

 

دکتر حیدری معاون استاندار و رئیس جلسه ستاد تنظیم بازار در خصوص مطالب مطرح شده توسط فرماندار جاسک از دستگاهای مربوطه گزارش خواست و برای رفع برخی مسائل دستوراتی نیز صادر کرد که علاوه بر تعیین یک دستگاه اتوبوس بین شهری جاسک به میناب ، در خصوص سوخت قایق ها نیز بیان داشت : در سنوات گذشته در مواقع اصلاح قیمت بنزین برای شناورها و بویژه قایق های صیادی سوختی در نظر گرفته نشده ولی در این مرحله با پیگیری ها دکتر همتی استاندار هرمزگان در صدد تعیین سهمیه سوخت به شناورها و قایق ها هستیم که البته در مقابل دریافت سوخت باید ماهی صید کنند و تحویل شهرستان دهند .

 

وی بیان داشت : در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور در این هفته مطرح و نتایج جلسه تا پایان هفته مشخص می شود .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.