يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > تاکید فرماندار جاسک بر وضعیت سوخت شناورها


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٢٢ 

 تاریخ:1398/09/09 


تاکید فرماندار جاسک بر وضعیت سوخت شناورها

شامگاه دیشب در هفتمین جلسه ویدئو کنفرانس فرمانداران با ستاد تنظیم بازار استان که به ریاست معاون استاندار برگزار گردید ، سهمیه سوخت به شناورها و قایق های صیادی مطرح و تاکید کرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، شامگاه دیشب محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان وشهرستان ها ، دیر رسیدن گاز  برخی شرکت ها و تاکسی ، ناوگان حمل و نقل شهر و برون شهری در جاسک  و درنظر گرفتن سهمیه برای خودروهای شخصی خدماتی مسافر بر  و آژانس ها و سرویس مدارس از دیگر مطالبی بود که رادمهر فرماندار جاسک در این جلسه مطرح کرد .

 

بازدید های مستمر جهت تثبیت قیمت ها توزیع برنج و شکر با قیمت تنظیم بازار در شهرستان و جذب ۲۴تن برنج دیگر و توزیع از روز شنبه در جاسک نیز مواردی بود که توسط فرماندار جاسک مطرح شد .

 

دکتر حیدری معاون استاندار و رئیس جلسه ستاد تنظیم بازار در خصوص مطالب مطرح شده توسط فرماندار جاسک از دستگاهای مربوطه گزارش خواست و برای رفع برخی مسائل دستوراتی نیز صادر کرد که علاوه بر تعیین یک دستگاه اتوبوس بین شهری جاسک به میناب ، در خصوص سوخت قایق ها نیز بیان داشت : در سنوات گذشته در مواقع اصلاح قیمت بنزین برای شناورها و بویژه قایق های صیادی سوختی در نظر گرفته نشده ولی در این مرحله با پیگیری ها دکتر همتی استاندار هرمزگان در صدد تعیین سهمیه سوخت به شناورها و قایق ها هستیم که البته در مقابل دریافت سوخت باید ماهی صید کنند و تحویل شهرستان دهند .

 

وی بیان داشت : در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور در این هفته مطرح و نتایج جلسه تا پایان هفته مشخص می شود .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.