يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > برگزاری جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت به ریاست فرماندار جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٨٦ 

 تاریخ:1398/05/15 


برگزاری جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت به ریاست فرماندار جاسک

برگزاری جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت ، دهه امامت و هفته دفاع مقدس به ریاست فرماندار جاسک در این شهرستان

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر در جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت ، دهه امامت  و هفته دفاع مقدس گفت : در این ۴۰ سال انقلاب خدمات خوبی در همه حوزه ها صورت گرفته است ، کلیه دستگاهای اجرایی باید تلاش نمایند مراسمات این ایام در شان مردم و انفلاب اسلامی برگزار نمایند .

 

رادمهر با اشاره به روز خبرنگار بر تجلیل خبرنگاران و روابط عمومی های فعال شهرستان تاکید کرد و افزود : بازسازی واقعه غدیر در سال گذشته با تلاش بسیج اجراء گردید و دستگاهای اجرایی و فرهنگی در این ایام نیز نهایت همکاری را با بسیج داشته باشند .

 

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان جاسک بیان داشت : زمانی باید پروژه ایی افتتاح شود که مورد بهره برداری مردم قرار گیرد، مدیران باید این امر مهم را در نظر بگیرند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.