يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > حضور فرماندار جاسک در دوره ضابطین قضایی بسیج طرح رضویون


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٨٣ 

 تاریخ:1398/05/15 


حضور فرماندار جاسک در دوره ضابطین قضایی بسیج طرح رضویون

فرماندار جاسک به همراه اعضای شورای تامین در جهت تشویق بسیجیان در دوره ضابطین قضایی بسیج طرح رضویون در مسجد ناحیه مقاومت بسیج

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، فرماندار جاسک در دوره ضابطین قضایی بسیج طرح رضویون در مسجد ناحیه مقاومت بسیج گفت :  بسیج در همه صحنه ها نقش خود را بخوبی ایفاء کرده است .

 

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان جاسک بیان داشت : اجرای این‌طرح در جهت ارتقاء امنیت محلات و روستاها در کنار دیگر نیرو های امنیتی با استفاده از ظرفیت خوب بسیج مردمی است که بسیجیان حاضر در این دوره باید با نهایت دقت مطالب مورد نظر را بیاموزند تا در اجرای بهتر این طرح موفق باشند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.