يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار جاسک از برخي واحدهای مرغداری این شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٨١ 

 تاریخ:1398/05/15 


بازدید فرماندار جاسک از برخي واحدهای مرغداری این شهرستان

محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک از برخي واحدهای مرغداری این شهرستان از نزدیک بصورت میدانی بازدید کرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک  از برخي واحدهای مرغداری این شهرستان از نزدیک بصورت میدانی بازدید کرد .

در این بازدید که مدیران جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت فرماندار جاسک را همراهی می کردند از واحد های مرغداری در محدوده روستای کوئیک و همچنین محدوده روستای سول و بهمدی بازدبد بعمل آمد .

 

لازم به ذکر است که شهرستان جاسک دارای ۷ واحد مرغداری با ظرفیت ۱۰ هزار تا ۲۰ هزار قطعه ایی می باشد که علاوه بر تامین مرغ شهرستان در تامین مرغ بازار استان و برخی در صورت مازاد برخی شهرستان های استانهای همجوار موثر می باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.