يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور فرماندار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٦٧ 

 تاریخ:1398/05/14 


برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور فرماندار

برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان، برخی از مدیران دستگاهای اجرایی واعضای شورای تامین شهرستان جاسک در حسینه لوران به همت پایگاه نیروی دریایی سپاه امامت در شامگاه امشب

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، فرماندار جاسک ضمن تقدیر از این اقدام نیروی دریایی سپاه و ترویج ازدواج آسان در جامعه گفت  : تشکیل خانواده و داوم آن در جامعه بسیار مهم و اساسی است که دشمن برای متلاشی کردن خانواده ها و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی با حربه آسیب های اجتماعی در جنگ نرم تهاجم فرهنگی با تمام ظرفیت تلاش می کند.

 

وی بیان داشت : نقش علماء در خنثی کردن توطئه های دشمنان و ترویج این فرهنگ خداپسندانه و همچنین دستگاهای فرهنگی بسیار مهم و کلیدی است .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.