يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > جاسک ظرفیت راه اندازی دهکده ورزش های ساحلی را دارد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٦٥ 

 تاریخ:1398/05/14 


جاسک ظرفیت راه اندازی دهکده ورزش های ساحلی را دارد.

جاسک ظرفیت راه اندازی دهکده ورزش های ساحلی را دارد. /با در اختیار داشتن مکان مورد نیاز دهکده ورزش های ساحلی در جاسک را راه اندازی خواهیم کرد .

 

 

 

 


به گزارش راوابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک ظهر امروز در دیدار دکتر امیاری مدیرکل ورزش و جوانان با ایشان در فرمانداری گفت : بزرگترین ظرفیت با ارزش جاسک ، مردم شریف و مردم دار ،  ولایت مدار و صبور است که برای آنها بهترین امکانات تفریحی و رفاهی با تلاش و پیگیری باید فراهم شود .

 

رادمهر افزود : جاسک علاوه بر مردم نجیب دارای سواحل بکر ، هوای مناسب و بهاری در تمام فصول نسبت به سایر شهرستان های استان و ورزشکاران با استعداد و تماشاگران بی نظیر که با شور نشاط خاص در مسابقات بازی های سالنی حضور پیدا می کنند ، قابلیت راه اندازی دهکده ورزش های ساحلی را دارد .

 

دکتر امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان : شهرستان جاسک با توجه به شرایط خوبی که دارد  برای راه اندازی دهکده ورزش های آبی ساحلی (فوتسال ، هندبال ، والیبال، ..)بسیار مناسب می باشد که با در اختیار داشتند مکان مورد نظر برای راه اندازی آن اقدام خواهیم کرد .

 

امیاری افزود : در بازدیدی که  از استخر شنا صورت گرفت برای انجام کارهای سالن های جانبی داخلی ظرف چند ماه آینده اقدام می شود تا در همین سال ۹۸ مورد استفاده علاقه مندان قرار گیرد.

 

وی بیان داشت : حدود ۹ زمین چمن مصنوعی در جاسک در دست اقدام داریم همچنین در حوزه های مختلف برای شهرستان و استان برنامه های خوبی داریم که پیگیر اجرایی کردن آنها هستیم که جامعه بانشاط و ورزشی با درخشش جوانان داشته باشیم .

 

در پایان این دیدار جهت تکریم خانواده شهداء در سالروز شهادت امام محمد تقی (علیه السلام ) از حسین روشنی فرزند شهید و نائب رئیس شورای شهرو فعال حوزه فرهنگی ورزشی توسط فرماندار و مدیرکل ورزش و جوانان تجلیل بعمل آمد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.