يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > شهرجاسک بعنوان شهر ساحلی تاریخی دارای جاذبه های گردشگری معرفی می شود .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٦٤ 

 تاریخ:1398/05/14 


شهرجاسک بعنوان شهر ساحلی تاریخی دارای جاذبه های گردشگری معرفی می شود .

دیدار مدیرکل دفترامور شهری وشوراها استانداری هرمزگان در شامگاه با فرماندار جاسک

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، در این دیدار که شهردار و اعضای شورای شهر جاسک صادقی را همراهی می کردند در خصوص مسائل حوزه شهری مطالبی مطرح گردید .

 

چگونگی ساماندهی ورودی شهر جاسک ، پروژه های عمرانی بویژه مجموعه تفریحی سنگ سیاه و مسائل حوزه شهری در این دیدار مورد بررسی قرار گفت .

 

محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک : شهر جاسک هم دارای سواحل مختلف و متفاوت ، خور با جنگ حرا در انتهای خور لوران و محله یکبنی،ساحل صخره و ماسه ایی در حد فاصل دو محله شهری ، آثار تاریخی مثل برج سیاه سفید و تلگرافخانه از مهمترین این ظرفیت هاست که با معرفی آن می شود در جذب گردشگر بسیار موثر باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.