75
فرمانداری جاسک - اخبار > انتخابات امسال بسیار مهم و حساس تر از گذشته می باشد .
آخرین اخبار
اخبار > انتخابات امسال بسیار مهم و حساس تر از گذشته می باشد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٢٤ 

 تاریخ:1398/09/09 


انتخابات امسال بسیار مهم و حساس تر از گذشته می باشد .

برگزاری انتخابات امسال با توجه به اینکه بعد از بیانیه گام دوم انقلاب وخروج آمریکا از برجام وفشارهای اقتصادی وسیاسی دشمنان وبدخوهان نظام وانقلاب بسیار مهم وحساس می باشد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر  فرماندار شهرستان در دیدار با اعضای هیات نظارت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  گفت : شورای نگهبان وهیات نظارت ،  نهاد انقلابی و نظارتی است که نگهبان قانون اساسی بوده و مهمترین وظیفه آن نظارت بر صحت اجرای انتخابات در کشور است.

رادمهربا اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری، انتخابات را مسئله مهمی در سرنوشت جامعه برشمرد و افزود: امید است با توجه به بد خواهی های دشمنان وسلطنت طلبان ، انتخابات امسال نیز همانند سال‌های گذشته با همدلی و همکاری و با حفظ و صیانت از آرای مردم، باشکوه‌ برگزار شود.

 

فرماندار جاسک بیان داشت : قانون اصل  بی‌طرفی، اجرای مر قانون ، شفافیت و فراهم‌سازی زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی از مهمترین عواملی است که باید همه در فرایند برگزاری انتخابات سرلوحه کار خود قرار دهند و در هرچه بهتر برگزار شدن آن تلاش نمایند.

 

لازم به ذکر است که از فردا 10آذر ماه فرآینده انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شروع می شود وکاندیداها می توانند با مراجعه به مرکز حوزه انتخابیه خود ثبت نام کنند .


.انتهای پیام


خروج