سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
گزارش تصویری حضور کاروان زیر سایه خورشید در فرمانداری جاسک
فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .
علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.
سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.
اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .
ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی
اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک
علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .
فرماندار جاسک از آغاز روکش ۵۲ کیلومتر راه روستایی در جاسک خبر داد .
فرماندار جاسک از پرداخت تسهیلات و وام بلاعوض برای کشاورزان و باغداران سیل زده خبرداد.
اخبار > اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٥٨ 

 تاریخ:1399/04/04 


اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .

رادمهر ظهر امروز در دیدار رئیس اداره صمت ، اتاق اصناف و برخی از فعالان این مجموعه گفت : اصناف و بازاریان در طول انقلاب نقش خود را بخوبی ایفا کرده اند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار ضمن تبریک روز ملی اصناف بیان داشت : کسبه و بازاریان جاسکی همیشه در تمام مسائل و مشکلات و بحران ها بویژه در شرایط بد تحریم ها و همچنین بحران ها مثل سیل ،زلزله با صبوری وبیش از حد توان در کمک رسانی و مشارکت های مردمی درکنار مردم شهرستان جاسک و شهرستانهای همجوار بوده اند .

 

وی بیان داشت : در خصوص بیماری کرونا و برخی تعطیلی ها و محدودیت های فعالیت صنوف مختلف در بازار ،همیشه این قشر زحمت کش بصورت خودجوش با ستاد تنظیم بازار همکاری داشته و در برخی موارد نیز داوطلبانه پیشنهاداتی در جهت رفاه بیشتر حال شهروندان ارائه و عملیاتی کرده اند که از همه این عزیزان در این روز که بنام اصناف می باشد تقدیر و تشکر می شود .

 

لازم به ذکر است که در حاشیه این دیدار رادمهر فرماندار شهرستان جاسک از فعالان حوزه رسانه در آگاهی بخشی مردم و چگونگی فعالیت بازار در شرایط کرونایی بویژه از روابط عمومی فرمانداری بعنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری کرونا و همچنین خبرنگار صدا سیما تشکر کرد و در پایان اتاق اصناف نیز از همراهی رسانه تجلیل کرد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.