سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
گزارش تصویری حضور کاروان زیر سایه خورشید در فرمانداری جاسک
فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .
علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.
سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.
اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .
ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی
اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک
علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .
فرماندار جاسک از آغاز روکش ۵۲ کیلومتر راه روستایی در جاسک خبر داد .
فرماندار جاسک از پرداخت تسهیلات و وام بلاعوض برای کشاورزان و باغداران سیل زده خبرداد.
اخبار > اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٢٣ 

 تاریخ:1399/03/27 


اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک

فرماندار جاسک : آژیر قرمز کرونا در شهرستان جاسک به صدا در آمده و مردم باید مسائل بهداشتی و هشدارها را بیش از گذشته جدی بگیرند .

 

 

 

 


به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا به ریاست فرماندار جاسک برگزار شد.

 

محمد رادمهر در این جلسه اظهار کرد: آژیر وضعیت قرمز کرونا از سوی کادر بهداشت شهرستان به صدا درآمده و با تصمیم شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا شهرستان جاسک، از برگزاری کلیه تجمعات و مجالس عروسی‌ها وشرکت در مراسم عزاداری و هرگونه اجتماعات جلوگیری بعمل می‌آیدو افراد برگزار کننده به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.

 

فرماندار جاسک افزود: محدودیت‌های تردد در سطح شهرستان اعمال می‌شود و بخشداران از طریق دهیاران  و پایگاههای بسیج وهلال احمر و نیروی انتظامی و دریابانی به مدت دو هفته روستاها را فرنطینه کنند.

 

وی همچنین عنوان کرد: شرکت‌ها و پروژه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و در صورت عدم رعایت، فعالیت آنها تعطیل خواهد شد.

 

رادمهر با تأکید بر این که هرگونه تجمع و ازدحام در سطح بازار و معابر ممنوع است، تصریح کرد: همه صنوف مکلفند پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی را رعایت نموده و در صورت بی توجهی پلمپ می‌شوند.

 

رئیس شورای تأمین جاسک همچنین گفت: تیم‌های بازرسی بصورت شبانه روز و محسوس وغیر محسوس از واحدهای تولیدی و همه صنوف، روزانه بازرسی و در صورت مشاهده هرگونه تخلف سریعا نسبت به تعطیلی آن واحد اقدام خواهد شد.

 

فرماندار جاسک خاطر نشان کرد: مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان که در اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا کوتاهی کنند، برخورد قانونی می‌شود و براساس تصمیمات این ستاد به مدت دوهفته  از برگزاری نماز جعمه و جماعت در مساجد خودداری می‌شود و همه پارکها و اقامتگاه‌ها تا اطلاع ثانویه بسته است.

 

رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان جاسک تاکید کرد: برای کنترل ویروس کرونا یک عزم همگانی بویژه همراهی مردم لازم است و اگر ویروس کرونا بخوبی کنترل نشود توسعه در کلیه روستاها پیدا کرده و کار را برهمه اهالی سخت می‌کند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.