يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩
آخرین اخبار
تدابیر لازم پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در جاسک اندیشیده شده است .
گزارش تصویری حضور فرماندار در جمع پرشورمردم در انتخابات
دعوت فرماندار جاسک ازآحاد مردم شریف شهرستان جاسک جهت حضور پرشور در انتخابات فردا
دیدار مشاور وزیر تعاون کار ورفاع اجتماعی با فرماندار جاسک /بازدید از روستاهای سیل زده جاسک
فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور
مسئولان ستادتبلیغات کاندیداها تلاش کنند با همکاری ،همدلی و اخلاق مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم با میزان حضور حداکثری در شهرستان باشیم.
حضور گسترده مردم پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به استکبار و آمریکا خواهد بود .
نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی ،اشرافیت کامل به قانون و عمل به مر قانون باید ملاک عمل نمایندگان فرماندار درانتخابات باشد .
پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت سالروزمیلاد حضرت فاطمه الزهرا و روز مادر
اخبار > فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٦٦ 

 تاریخ:1398/11/29 


فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور

رادمهر : تمهیدات لازم در خصوص استقرار شعب رأی گیری صورت گرفته است که تعداد 62 شعبه اخذ رای 16شعبه ثابت و46 شعبه سیار در جهت اخذ رأی واجدین شرایط شهرستان جاسک اقدام خواهند کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک محمد رادمهر فرماندار جاسک و رئیس هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جاسک در جلسه تایید شعب اخذ رای گفت : تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است در روستاهای سیل زده دیماه هیچ گونه مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم و تلاش برای بازگشایی چند روستای کوهستانی که دارای رودخانه های فصلی هستند ادامه دارد ، در صورت عدم بازگشایی راه ها ، اعضای شعب اخذ رای با بالگرد به این روستاها اعزام می شوند .

 

رادمهر افزود : شهرستان جاسک دارای 62 شعبه اخذ رای که 16شعبه ثابت و46 شعبه سیار می باشد که بیشتر شعبه های سیار روستایی است .

 

فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان جاسک در ادامه با اشاره به روستاهای سیل زده وروستاهای کوهستانی  بیان داشت : در روستاهایی که در روستاهای سیل زده دیماه ، هیچ گونه مشکلی برای اخذ رای شهروندان وجود ندارد وهمه تدابیرلازم برای برگزاری انتخابات در این روستاها همزمان با سایر نقاط وشعبه های شهرستان اندیشیده شده است .

 

 وی خاطر نشان کرد : در برخی از روستاهای کوهستانی بدلیل روران آب ها در بستر رودخانه های فصلی همچنان تلاش برای بازگشایی راه ادامه دارد که بیشتر راهای روستایی بازگشایی شده است وفقط چند روستا مانده که علاوه بر تلاش راهداران برای بازگشایی تا روز انتخابات ، با هماهنگی استان وستاد مرکزی انتخابات هرمزگان برای این روستاها بالگرد در نظر گرفته شده است وانتخابات در همه روستاهای شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.