يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩
آخرین اخبار
تدابیر لازم پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در جاسک اندیشیده شده است .
گزارش تصویری حضور فرماندار در جمع پرشورمردم در انتخابات
دعوت فرماندار جاسک ازآحاد مردم شریف شهرستان جاسک جهت حضور پرشور در انتخابات فردا
دیدار مشاور وزیر تعاون کار ورفاع اجتماعی با فرماندار جاسک /بازدید از روستاهای سیل زده جاسک
فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور
مسئولان ستادتبلیغات کاندیداها تلاش کنند با همکاری ،همدلی و اخلاق مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم با میزان حضور حداکثری در شهرستان باشیم.
حضور گسترده مردم پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به استکبار و آمریکا خواهد بود .
نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی ،اشرافیت کامل به قانون و عمل به مر قانون باید ملاک عمل نمایندگان فرماندار درانتخابات باشد .
پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت سالروزمیلاد حضرت فاطمه الزهرا و روز مادر
اخبار > نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٤٩ 

 تاریخ:1398/11/26 


نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.

رادمهر: بايد تمام توجه نمايندگان فرماندارومجريان انتخابات رعايت قوانين و مقررات و راعایت اصل بی طرفی در جهت برگزاري انتخاباتي با شکوه، پرشور وحماسي با حضورحداکثري مردم باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار ورئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان جاسک در دوره آموزشي مشترک مجریان برگزاری انتخابات (نمایندگاه فرماندار ، بخشداران ، بازرسان ، ناظران وکاربران  شعب اخذ راي در یازدهمین  دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي که در سالن امور تربیتی  اين شهرستان  برگزار شدضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز مادرگفت : از دستاوردهاي مهم نظام اسلامي، تعيين سرنوشت مردم به دست خودشان است که با حضور پاي صندوق هاي راي محقق مي‌شود.

 

رادمهر افزود: نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود و برخلاف تنش آفرینی دشمن، اتحاد و همراهی ملت و مسئولان، باعث ناامیدی و شکست بدخواهان انقلاب اسلامی خواهد شد.

 

وی بیان داشت : نيروي آموزش ديده بايد نسبت به وظايف محوله کاملا توجيه شده باشند چرا که آشنايي با وظايف با حضور در جلسات آموزشي به دست مي آيد.

 

فرماندار جاسک ابراز داشت: بايد تمام توجه نمايندگان فرماندارومجريان انتخابات رعايت قوانين و مقررات و راعایت اصل بی طرفی در جهت برگزاري انتخاباتي با شکوه، پرشور وحماسي با حضورحداکثري مردم باشد

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.