پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > فرماندار جاسک از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٠٦ 

 تاریخ:1398/11/21 


فرماندار جاسک از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان جاسک ، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، در متن پیام محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک آدمه است :

                                 بسم الله الرحمن الرحیم.

            فَاستَقم کما اُمِرت  ومَن تاب مَعَک ولاتَطغوا انّه تعملون بصیر.

 

دستاورد مهم انقلاب اسلامی ایران عزت ، عظمت، خودباوری و استقلال است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن باعث خنثی‌ سازی توطئه استکبار جهانی، عزت و عظمت دوباره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم انقلابی می‌شود.

 

حضور حداکثری مردم در این راهپیمایی باعث یاس و ناامیدی بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی و شادی دل دوستان انقلاب اسلامی می‌شود.

 

گرچه این انقلاب از تهدیدات و موانع عظیمی در مسیر حرکت خود عبورکرده است، درادامه نیز ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی با انسجام بیشترکه لازمه امروز مقابله با هجمه ها و یاوه گویی های دشمن است و بنا به توصیه رهبری معظم، مبنی براینکه "راهپیمایی۲۲ بهمن را مظهر اختلافات قرارندهید و وقتی پای انقلاب وسط است اختلاف سلیقه ها رنگ می بازد."

 

این روز بزرگ و تاریخی همچنین سرآغازی زیبا از فصل حیات ملت شریف ایران است چنان که مقام‌معظم رهبری فرموده اند: این روز مظهر اقتدار ملی و نشان دهنده عزم عمومی ملت ایران است.

 

بدینوسیله  ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه ، از مردم شریف ،ولایت مدار وهمیشه در صحنه شهرستان جاسک دعوت می کنم تا با حضور پرشور  در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های شهدای انقلاب، امام راحل ورهبرمعظم انقلاب تجدید میثاق نموده وهم صدا باسراسر کشور این اتحاد ملی  را به نمایش گذاشته وحماسه ایی دیگری با حضور گسترده  خلق نمایید .

 

                          محمد رادمهر

                    فرماندارشهرستان جاسک

 

 

لازم به ذکر  راهپیمایی روز 22 بهمن درشهرستان از ساعت 9 صبح از محل مسجدصاحب الزمان(عج) شروع می‌شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.