پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تشکر فرماندار جاسک از حضور وحمایت های مسئولین کشووری ولشکری وخیرین در سیل جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٩٠ 

 تاریخ:1398/11/19 


پیام تشکر فرماندار جاسک از حضور وحمایت های مسئولین کشووری ولشکری وخیرین در سیل جاسک

فرماندار شهرستان جاسک طی پیامی تشکر و قدردانی خود را از حضور مقامات و مسئولین کشوری و لشکری و همچنین استانی و شهرستانی در شهرستان جاسک در زمان وقوع سیل و پس از آن اعلام کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک طی پیامی تشکر و قدردانی خود را از حضور مقامات و مسئولین کشوری و لشکری و همچنین استانی و شهرستانی در شهرستان جاسک در زمان وقوع سیل و پس از آن اعلام کرد.

 

 

متن پیام تشکر مقام عالی دولت در شهرستان جاسک بدین شرح است:

 

 

                         بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

سپاس آفریدگار بی همتا را که با فروغ معنویت، دانایی و اندیشه بنی آدم را بر جمله مخلوقات خویش برتری بخشید و گوهر خرد و کیمیای خدمت به خلق را از فضایل انسانیت بر شمرد.

 

بارندگی های اخیر و ریزش رحمت الهی متاسفانه باعث جاری شدن سیل در چندین روستا از شهرستان جاسک و موجب خسارت های شدید به مردم شد. هر چند که خسارت مالی بسیار شدید بود اما خوشبختانه با ورود به موقع دستگاه های دولتی، نظامی و انتظامی ما تلفات جانی نداشتیم که این مهم جای بسی شکر دارد.

 

لذا بدینوسیله شایسته است سپاس و کمال قدرانی خود را از حضور و همکاری: وزير راه وشهرسازي مهندس اسلامي استاندار معزز هرمزگان،  سردار  سرلشكرسلامي  فرمانده كل سپاه پاسداران  انقلاب اسلامي و نماينده ولی فقيه استان و امام جعمه شهرستان بندرعباس، امام جمعه شهرستان ، سردار تنگسيری فرمانده نيروی دريايی سپاه، مجموعه نيروی دريايی سپاه، دكتر امير خانزادی فرمانده نيروی دربايی ارتش و مجموعه آن، رئيس كل دادگستری و دادستان استان، سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و مجموعه آن، فرمانده انتظامی استان و مجموعه آن، مهندس مدرس معاون عمرانی استانداری، مدير كل بحران استانداری،گروهای جهادی استان، روحانيون، علما اهل سنتو ائمه جمعه و جماعت  ،قرارگاه خاتم الانبیا، ستاد اجرايی فرمان حضرت امام خمینی(ره)،مديركل هلال احمر استان و مجموعه آن، مديران كل و اعضای ستاد بحران استان و شهرستان، شورای تامين شهرستان، دانشگاه علوم پزشكی و عوامل آن، شركت های دولتی و خصوص، پيمانكاران و راهداران و خيران،بنیاد مسکن ،جهاد کشاورزی ،کمیته امداد ،بهزیستی ، شرکت توزیع برق ،مخابرات و آبفا ،دامپزشکی ، هواشناسی ، شهرداران ،شوراهای شهرستان ، شهرها ، بخش ها  و روستا ها و دهیاران  نهادهای مردمی، سمن های شهرستان و استان اصحاب رسانه و خبر نگاران و هنرمندان ، صیادان و ورزشکاران  تشكر ويژه از مردم بزرگوار و نجیب که سیل در روستاهای آن ها باعث خسارت های شدید شد و همچنین آحاد مردم شهرستان که با صبوری خود نهایت همکاری و همیاری را داشتند ،اعلام می نمایم.

 

                       محمد رادمهر

                فرماندار شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.