جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
تدابیر لازم پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در جاسک اندیشیده شده است .
گزارش تصویری حضور فرماندار در جمع پرشورمردم در انتخابات
دعوت فرماندار جاسک ازآحاد مردم شریف شهرستان جاسک جهت حضور پرشور در انتخابات فردا
دیدار مشاور وزیر تعاون کار ورفاع اجتماعی با فرماندار جاسک /بازدید از روستاهای سیل زده جاسک
فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور
مسئولان ستادتبلیغات کاندیداها تلاش کنند با همکاری ،همدلی و اخلاق مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم با میزان حضور حداکثری در شهرستان باشیم.
حضور گسترده مردم پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به استکبار و آمریکا خواهد بود .
نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی ،اشرافیت کامل به قانون و عمل به مر قانون باید ملاک عمل نمایندگان فرماندار درانتخابات باشد .
پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت سالروزمیلاد حضرت فاطمه الزهرا و روز مادر
اخبار > حضور فرماندارجاسک در بین مردم روستاهاسیل زده


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٤٩ 

 تاریخ:1398/10/30 


حضور فرماندارجاسک در بین مردم روستاهاسیل زده

حضور فرماندارجاسک در بین مردم روستاهاسیل زده و صحبت کردن با مردم در جهت امیدواری تا رفع مشکل کامل و اسکان موقت وارائه خدمات اولیه

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار جاسک تا همه مردم اسکان موقت نشدن و راه ها وصل نگردیده نیاید خوابید ،مردم همیشه درکنار ما بودن در تمام صحنه ها ما باید الان مثل عضو یک خانواده در کنار مردم باشیم .

 

 رادمهر فرماندار جاسک دربین برخی از افراد روستاها ساعتی نبوده که شخص استاندار محترم پیگیر وضعیت مردم جاسک نباشند ،معاون عمرانی استاندار به دستور شخص ایشان در ساعت اولیه عازم شهرستان شده و در بازگشایی راه ارتباطی حوزه غرب حضور داشته و تا عصر خود را به مناطق سیل زده رسانده اند ،تصمیمات خوبی در جلسه مدیریت بحران با حضور مهندس مدرس معاون عمرانی استاندار محترم گرفته شد و سرعت کار امروز و امداد رسانی ها بیشتر می شود ،بالگردها هم دوبرابر می شود .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.