جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
تدابیر لازم پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در جاسک اندیشیده شده است .
گزارش تصویری حضور فرماندار در جمع پرشورمردم در انتخابات
دعوت فرماندار جاسک ازآحاد مردم شریف شهرستان جاسک جهت حضور پرشور در انتخابات فردا
دیدار مشاور وزیر تعاون کار ورفاع اجتماعی با فرماندار جاسک /بازدید از روستاهای سیل زده جاسک
فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور
مسئولان ستادتبلیغات کاندیداها تلاش کنند با همکاری ،همدلی و اخلاق مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم با میزان حضور حداکثری در شهرستان باشیم.
حضور گسترده مردم پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به استکبار و آمریکا خواهد بود .
نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی ،اشرافیت کامل به قانون و عمل به مر قانون باید ملاک عمل نمایندگان فرماندار درانتخابات باشد .
پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت سالروزمیلاد حضرت فاطمه الزهرا و روز مادر
اخبار > حضور فرماندار جاسک در روستاهای درمحاصره سیل


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٤٧ 

 تاریخ:1398/10/30 


حضور فرماندار جاسک در روستاهای درمحاصره سیل

رادمهر فرماندار شهرستان جاسک با پایین آمدن سطح آب قبل از بازگشایی راه های برخی روستاهای دهستان گابریک در روستاها برای بررسی حال مردم که به مدت ۲۴ساعت در محاصره آب بودند حاضر شدند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمدرادمهر فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان جاسک : خوشبختانه همه اهالی روستاهای نوروز کار ، کنتکی ،جهلا و محلات اطراف سالم می باشند .

 

رادمهر افزود : طغیان بی سابقه رودخانه گابریک باعث در محاصره قرار گرفتن مردم عزیز این روستا شده بود که روز گذشته  تا روستاهای کروچ ، حاجی آباد و... تخلیه گردید امکان دسترسی به آنها بدلیل بعد مسافت و بالا آمدن سطح آب فراهم نگردید .

 

وی بیان داشت : گروه های امدادی و نظامی جهادی، بسیج شده و  شب تا صبح منتظر پایین آمدن سطح آمد بودند که ما صبح امروز در اولین فرصت درحالی که بقیه اعضای مدیریت بحران برای خدمات رسانی و ایجاد اسکان موقت ساماندهی شدند ،موفق شدید سری به مردم این روستاها زده و جویای حال آنها شویم که خوشبختانه تلفات انسانی نداشتیم و اهالی پس از دریافت پیام ها به موقع عمل کرده بودند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.