جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
تدابیر لازم پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در جاسک اندیشیده شده است .
گزارش تصویری حضور فرماندار در جمع پرشورمردم در انتخابات
دعوت فرماندار جاسک ازآحاد مردم شریف شهرستان جاسک جهت حضور پرشور در انتخابات فردا
دیدار مشاور وزیر تعاون کار ورفاع اجتماعی با فرماندار جاسک /بازدید از روستاهای سیل زده جاسک
فرماندارجاسک :تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه در جاسک فراهم شده است ./تلاش برای بازگشایی راه برخی از روستاهای صعب العبور
مسئولان ستادتبلیغات کاندیداها تلاش کنند با همکاری ،همدلی و اخلاق مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم با میزان حضور حداکثری در شهرستان باشیم.
حضور گسترده مردم پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به استکبار و آمریکا خواهد بود .
نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی ،اشرافیت کامل به قانون و عمل به مر قانون باید ملاک عمل نمایندگان فرماندار درانتخابات باشد .
پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت سالروزمیلاد حضرت فاطمه الزهرا و روز مادر
اخبار > شروع امداد رسانی هوایی با دوبالگرد برای روستاهای سیل زده شرق جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٧٣ 

 تاریخ:1398/10/23 


شروع امداد رسانی هوایی با دوبالگرد برای روستاهای سیل زده شرق جاسک

امداد رسانی هوایی از صبح امروز فرماندار شهرستان جاسک با حضور معاون عمرانی استاندارهرمزگان وفرمانده نیروی دریایی سپاه امامت با دوبالگرد ازنیرودریایی سپاه وارتش جهت بررسی روستاهایی که با مرکز شهرستان ارتباط ندارندآغاز گردید .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، از صبح امروز فرماندار شهرستان جاسک با حضور معاون عمرانی استاندارهرمزگان  وفرمانده نیروی دریایی سپاه امامت با دوبالگرد ازنیرودریایی سپاه وارتش جهت بررسی روستاهایی که با مرکز شهرستان ارتباط ندارند وروستاهای در معرض خطر وهمچنین ارسال اقلام ضروری امدادی ومردمی امداد رسانی هوایی صورت می گیرد .

 

بررسی هوایی روستاهای سدیچ ، گرندو ، ککی وشهر وبخش لیردف وروستاهای کوهستانی وهمچنین بررسی میدانی ورفع مشکل قطعی آب با حضور در کنار سد وامداد رسانی وارسال اقلام ضروری از برنامه های این پروزها تا بازگشایی راه ها می باشد .

 

لازم به ذکر است تمام گروه ها برای برقراری راه ارتباطی وزبر بار بردن پست برق ، خطوط تلفن وآب نیز بصورت گسترده در تلاش اند .امداد رسانی برای روستاهایی که راه شان باز گشایی شده آغاز گردیده است پس از اسکان موقت روستای کروچ وحاجی آباد اقلام برای نوروز کار کنتکی وجهلا وحتی با احداث راه لیره ایی بصورت زمینی درحال ارسال است .

 

آب وفاضلاب ، اصناف وصمت اقلام خود را به هلال احمر وکمک رسانی هوایی رسانده وبنادر نیز دیروز برخی اقلام در محل کمپ اضطراری تحویل هلال احمر برای توزیع داده اند .

 

خیرین وبازاریان وروستاییان نیز در تدارک اعزام اقلام برای این روستاها می باشد که برخی از کمک های مردمی به محل رسیده وتقاضا می شود با همکاری هلال احمر صورت گیرد زیرا پس از بازگشایی راه سدیچ وگرندو وحتی هون هیمن قبل از  رسیدن به لیردف وحتی زیکدف وچالی مورد نیاز است گشمی وروستاهای زیادی در مسیر می باشد که باید امداد رسانی شود که از خیرین محترم و نوع دوست جاسکی وشهرستانهای سیریک ومیناب ودیگر شهرستانهای استان تقاضا می شود با هماهنگی هلال احمر صورت گیرد مدیرکل هلال احمر وامداد گران در شهرستان ومحل حضور دارند .

 

هلال احمر جاسک پذیرای کمک های مردمی وتوزیع اقلام مردمی است برخی اقلام از هلال احمرجاسک در حال توزیع می باشد واقلام دگیری از استان ارسال گردیده است .

 

رادمهر فرماندار جاسک وهمچنین مدرس معاون عمرانی استاندار از تمام ظرفیت شهرستان ورق استان در نزدیک ترین محل پیگیر واعزام امکانات مهندسی ولجستیکی هستند .

 

لودر وکامیون ادارات نهادهای نظامی وپیمانکاران ومردم در محل پل گابریک و روستهای اطراف مشغول بکاراند ، درخواست بلدزر بیشتر شد که به محل اعزام گردید .

 

با توجه به آب گرفتگی کامل بیشتر روستاها وگل ولای بودن منازل علاوه بر آب وغذا به پتوولباس در برخی روستاها  نیاز است .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.