يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > اعضای هیات اجرایی انتخابات در جاسک مشخص شدند .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٧٢ 

 تاریخ:1398/09/13 


اعضای هیات اجرایی انتخابات در جاسک مشخص شدند .

صبح امروز طی جلسه ایی با حضور جمعی از معتمدین ، روسای هیات اجرایی ، نظارت ، دادستان وستاد انتخابات مراسم انتخاب اعضای هیات اجرایی شهرستان جاسک درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، صبح امروز جلسهانتخابات اعضاء هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان در شهرستان جاسک به ریاست محمد رادمهر فرماندار ورئیس هیات اجرایی انتخابات  شهرستان جاسک با حضور ، رئیس هیات نظارت ، دادستان و رئیس ستاد انتخابات وجمعی از معتمدین این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


رادمهر در این جلسه بیان داشت  : در جمهوری اسلامی ایران، اداره حكومت و قانون گذاری در چار چوب اصول قانون اساسی با اداره و نظر ملت تعیین می گردد و برگزاری انتخابات در حقیقت تبلور اراده و خواست مردم می باشد

.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان جاسک  با بیان اینکه تمام توان خود را برای صیانت از آرای مردم به کار می‌گیریم، تصریح کرد: صیانت از حقوق کاندیداها و هم چنین آراء مردم یکی دیگر از وظایفی است که اعضای هیات اجرایی باید خود را ملزم به آن بدانند و برای تحقق آن تلاش کنند .


فرماندار جاسک گفت : معیار برگزاری انتخابات قانون است ، باید تلاش کنیم با کمک اعضای هیات های اجرایی و نظارت انتخاباتی سالم برگزار شود.


وی تشریح کرد  : تشویق مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات نیز از دیگر مواردی است که اعضای هیات اجرایی و نظارت باید با تعامل ، بستر را برای تحقق این موضوع نیز فراهم کنند .


در ادامه جلسه معتمدین دعوت شده از بين خود تعداد 8 نفر از اعضاي اصلي و 5 نفر از اعضاي علي البدل هيات اجرايي یازدهمین دوره اتخابات مجلس شورای اسلامی با رای مخفی انتخاب نمودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.