پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
گزارش تصویری حضور کاروان زیر سایه خورشید در فرمانداری جاسک
فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .
علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.
سازمان تبلیغات اسلامی در بحران‌ها نقش مهمی در آرامش روانی جامعه دارد.
اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .
ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی
اتخاذ تدابیر جدید برای مهار بیماری کرونا در جاسک
علما در اگاهی بخشي و همراهي مردم در مقابله با ويروس كرونا نقش کلیدی دارند .
فرماندار جاسک از آغاز روکش ۵۲ کیلومتر راه روستایی در جاسک خبر داد .
فرماندار جاسک از پرداخت تسهیلات و وام بلاعوض برای کشاورزان و باغداران سیل زده خبرداد.
اخبار > انتخابات امسال بسیار مهم و حساس تر از گذشته می باشد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٢٤ 

 تاریخ:1398/09/09 


انتخابات امسال بسیار مهم و حساس تر از گذشته می باشد .

برگزاری انتخابات امسال با توجه به اینکه بعد از بیانیه گام دوم انقلاب وخروج آمریکا از برجام وفشارهای اقتصادی وسیاسی دشمنان وبدخوهان نظام وانقلاب بسیار مهم وحساس می باشد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر  فرماندار شهرستان در دیدار با اعضای هیات نظارت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  گفت : شورای نگهبان وهیات نظارت ،  نهاد انقلابی و نظارتی است که نگهبان قانون اساسی بوده و مهمترین وظیفه آن نظارت بر صحت اجرای انتخابات در کشور است.

رادمهربا اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری، انتخابات را مسئله مهمی در سرنوشت جامعه برشمرد و افزود: امید است با توجه به بد خواهی های دشمنان وسلطنت طلبان ، انتخابات امسال نیز همانند سال‌های گذشته با همدلی و همکاری و با حفظ و صیانت از آرای مردم، باشکوه‌ برگزار شود.

 

فرماندار جاسک بیان داشت : قانون اصل  بی‌طرفی، اجرای مر قانون ، شفافیت و فراهم‌سازی زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی از مهمترین عواملی است که باید همه در فرایند برگزاری انتخابات سرلوحه کار خود قرار دهند و در هرچه بهتر برگزار شدن آن تلاش نمایند.

 

لازم به ذکر است که از فردا 10آذر ماه فرآینده انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شروع می شود وکاندیداها می توانند با مراجعه به مرکز حوزه انتخابیه خود ثبت نام کنند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.