پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > مدیران دستگاه ها خدمات دولت را برای مردم بازگو کنند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٨٥ 

 تاریخ:1398/08/21 


مدیران دستگاه ها خدمات دولت را برای مردم بازگو کنند.

رادمهر بر بازگویی خدمات انجام شده دولت توسط مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: مدیرانی که توان تبیین خدمات و سیاست های دولت را ندارند، پستی را اشغال نکنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، «محمد رادمهر »، فرماندار شهرستان جاسک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان با اشاره به انجام  طرح های کلان و ارزشمند توسط دولت تدبیر و امید در شهرستان جاسک، اظهار کرد: ماحصل خروجی این پروژه ها در راستای توسعه و پیشرفت منطقه در همه عرصه ها، کنترل تورم، رشد اقتصادی و اشتغالزایی است.

 

وی، عملکرد و خدمات ادارات شهرستان جاسک را رضایتبخش و قابل تقدیر دانست و افزود: اما انتظار می رود گزارشی از این عملکردها به مردم ارائه شود تا مردم در جریان خدمات دولت قرار گیرند.

  

فرماندار شهرستان جاسک گفت: در شرایط فعلی که کشورمان با تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه از سوی استکبار جهانی روبرو است ما باید این تحریم ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم تا راه توسعه هموارتر شود.

 

 

رادمهر عنوان کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران ها، توانمندی سازی بخش خصوصی، توجه به رونق تولید و تولید پایدار و شناسایی کانون های آسیب پذیر در اقتصاد، توجه به اشتغال و معیشت و مسائل و مشکلات مردم همه این موارد در راس برنامه های دولت قرار دارد و دولت در کلیه بخش ها خوب حرکت کرده است و پروژه های بسیار ارزشمند و کلانی در شهرستان جاسک انجام داده است و بسیاری نیز درمرحله  عملیاتی شدن هستند.

  

وی ادامه داد: کارآفرینی، نوآوری و توجه به شرکت های دانش بنیان و نیرو‌های متخصص داخلی یکی از مهم‌ترین عناصر اقتصاد مقاومتی است که در این راستا دولت اهتمام ویژه ای دارد.

  

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک اظهار کرد: ابر پروژه های بسیار زیادی در شهرستان جاسک انجام و در حال عملیاتی شدن هستند که بزودی ما شاهد اشتغالزایی بی نظیری در شهرستان خواهیم بود، اما مدیران باید در تبیین، اطلاع رسانی و بازگو کردن خدمات دولت به مردم بیش از پیش نهایت تلاش خود را داشته باشند و اجازه ندهند عده ای دانسته يا ندانسته مردم را نااميد كنند

  

فرماندار جاسک گفت: مدیران باید خدمات دولت را برای مردم بازگو کنند و كساني كه توان گفتگو در تبيین خدمات و سياست های دولت را ندارند نباید پستي را اشغال كنند.

 

محمد رادمهر بیان کرد: دشمنان نظام به دنبال نااميد كردن مردم و ایجاد ياس در جامعه هستد لذا ما وظيفه داريم خدمات بی نظیر دولت را به اطلاع مردم برسانیم و در بین مردم نشاط اجتماعی را ايجاد كنیم.

   

رادمهر خاطر نشان کرد: دولت در راستای سياست ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم ها و تبدیل آن ها به فرصت در همه حوزه ها در شهرستان جاسک خدمات بی نظیری را انجام داده است

  

وی با اشاره به  افتتاح و کلنگ زنی ۳۲ طرح کلان عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۹۰ میلیارد ریال در شهرستان جاسک در شش ماهه نخست سال تصریح کرد: بحمدالله در دولت تدبیر و امید با پیگیری ها و حمایت ها استاندار هرمزگان و با تلاش های مدیران دستگاه های مختلف اعتبار و تعداد پروژه ها از محل اعتبارات استانی و ملی در سال جاری افزایش چشمگیری داشته است.

  

فرماندار جاسک با بیان اینکه  محوریت این پروژه ها در راستای منویات مقام معظم رهبری بوده است گفت: بر اساس  افق چشم انداز ۲۰ ساله کشور و سیاست های توسعه ای سواحل مکران که این پروژه های کلان در جهت رفاه، اشتغالزایی، معیشت، بهداشت و سلامت مردم، همچنین پروژه های بسیار ارزشمند و مهمی در حوزه های، آموزشی، خدماتی، اجتماعی، گردشگری و تفریحی، انرژی، توسعه صادرات غیرنفتی در شش ماهه نخست سال جاری افتتاح و کلنگ زنی شدند.

  

راد مهر در ادامه افزود : با پیگیری های استاندار هرمزگان  و در دیدار با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، بزودی پرواز جاسک - تهران و بالعکس راه اندازی می شود

  

وی تاکید کرد: بحمدالله این موضوع با موافقت رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

 

محمد رادمهر در ادامه به رشد مثال زدنی شهرستان جاسک در توسعه صادرات پرداخت و خاطر نشان کرد: رشد ۸۵ درصدی کالاهای غیر نفتی از جاسک یک رکورد بی نظیر در مناسبات صادراتی است و این به معنای اهتمام جدی دولت در توسعه صادرات غیر نفتی و ارزآوری عظیم برای کشوراست.

  

وی  در خصوص بهره برداری از آب شیرین کن گابریک در جاسک گفت: با  بهره برداری از این آب شیرین کن آب چهارده روستا را با جمعیت شش هزارو 500 نفر تامین می کند.

  

فرماندار جاسک خاطر نشان کرد: آب شیرین کن گابریک با سرمایه گذاری یک میلیارد و دویست میلیون تومانی بخش خصوصی، در مدت شش ماه ساخته شده است.

  

رادمهر  افزود: از کارهای کلان و ارزشمند دیگر دولت می توان به انتقال دو خط نفت سنگين و گاز در شهرستان اشاره کرد که  بزرگ‌ترین پایانه‌های صادرات نفتی با هدف‌گذاری صادرات ۱۰ میلیون بشکه در آنها عملیاتی شده است.

  

وی خاطر نشان کرد: پایانه جاسک که عنوان بزرگ‌ترین پایانه نفتی کشور در دریای عمان را از آن خود کرده در کنار تأمین امنیت صادرات نفت، کاهش فاصله نفت‌کش‌ها با بازار‌های مصرف و مزایا آن را نیز به دنبال دارد.

 

وی اظهار کرد: پایانه جاسک به‌عنوان پایانه صادرات نفت در خارج از خلیج‌فارس انتخاب شده است.

  

فرماندار جاسک در ادامه تصریح کرد: بهره‌برداری از این پایانه نفتی، جاسک به‌عنوان دومین پایانه بزرگ صادرات نفت ایران ظرفیت صادرات حدود روزانه یک‌میلیون بشکه نفت خام را خواهد داشت.

  

رادمهر در ادامه افزود: همچنین دومین پایانه نفتی کشور در ۶۵ کیلومتری غرب جاسک در منطقه کوه مبارک، در زمینی به مساحت ۵ هزار هکتار ساخته می‌شود، مزایای ساخت پایانه نفتی جاسک به‌عنوان بزرگ‌ترین پایانه نفتی کشور در دریای عمان تأمین امنیت صادرات نفت و کاهش فاصله نفت‌کش‌ها با بازار‌های مصرف است، لذا این طرح در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال شهرستان و کشور تأثیر بسزایی دارد.

  

وی عنوان کرد: یکی از بازوهای توانمند اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت بحث شهرک های صنعتی می باشند که شاهراه اقتصاد و تجارت هر منطقه قلمداد می شوند که این شهرک ها مهمترین ارکان درآمد صنعتی به شمار می روند.

  

فرماندار جاسک با بیان اینکه صنایع کوچک از اهمیت بالایی برخوردارند تصریح کرد: زمین دو هزار هکتاری شهرک های صنعتی جاسک با اعتبار بالغ بر ۴۰ هزار میلیارد تومان خریداری شد و عملیات ساخت این پروژه آغاز شده است.

 

فرماندار جاسک با بیان اینکه در شهرک صنعتی جاسک زمینه ایجاد اشتغال بالغ بر۲ هزار جوان فراهم خواهد شد، افزود: این شهرک ها در کاهش معضل بیکاری تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.