پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > تاکید فرماندار جاسک بر تکمیل واحداث راههای روستایی در بازدید مدیرکل راهداری از راه های روستایی این شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٧٦ 

 تاریخ:1398/08/21 


تاکید فرماندار جاسک بر تکمیل واحداث راههای روستایی در بازدید مدیرکل راهداری از راه های روستایی این شهرستان

در دستور کار قرار گرفتن احداث وتکمیل برخی راه های روستایی جاسک بویژه حوزه کوهستانی جانوری با پیگیری های فرماندار وحضور مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ایی در این شهرستان

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، به با توجه به بازدیدهای مستمر فرماندار جاسک از راه های روستایی ودر اولویت بوده احداث وتکمیل برخی راه های روستایی درجهت رفع مشکل مردم شریف بخش مرکزی ولیردف جاسک ، علاوه بر پیگیری های صورت گرفته با دوعت فرماندار جاسک با حضور مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ایی استان بصورت میدانی از برخی از این راه ها بازدید بعمل آمد .

 

در این بازدیدها مجدد از راه های روستایی تخریب شده روستای سورگلم و راه روستایی دهستان گابریک بازدید بعمل آمد که رادمهر فرماندار جاسک برتسریع در روند ساخت این راه های  واجرا نشدن این پروژه ها وهمچنین راه روستایی مغ جنگان در بخش مرکزی که در موعد مقرر اعلام شده در گذشته اجراء نگردیده را نیز تاکیداتی داشتند .

 

برخی دیگر از راه های روستاهای بویژه  حوزه جانوری در بخش لیردف که فرماندار جاسک بصورت مستمر در فصل های مختلف از آن ها بازدید کرده ویکی از دغدغه ها و درخواست بحق مردم شریف این مناطق می باشد که  شامل روستاهای جانوری ، زوادو ، توگنجک ، تلک ، سران وبارشکان آگی بند بست بطول 19 کیلومترنیز دیروز مطرح گردید که با موافقت مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ایی استان هرمزگان در دستور کار راهداری شهرستان قرار گرفت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.