يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > بر تسریع در روند بهسازی راه های مواصلاتی این شهرستان ، پل ها وایمن سازی جاده با توجه به وجود شتران در محورها تاکید کرد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣٩٣ 

 تاریخ:1398/07/04 


بر تسریع در روند بهسازی راه های مواصلاتی این شهرستان ، پل ها وایمن سازی جاده با توجه به وجود شتران در محورها تاکید کرد .

عصر دیروز مهندس محمدرضا کدخدا‌زاده معاون ساخت وتوسعه راه های کشور ، سید حسین میرشفیع معاون ساخت وتوسعه آزاد راه ها کشور و مشاور وزیر به همراه مهندس آرش رضایی مدیرکل راه وشهرسازی استان هرمزگان و جمعی از مشاورین ، ناظرین فنی وپیمانکاران از راه های مواصلاتی شهرستان جاسک بازدید کرده وشامگاه دیشب جلسه ایی در خصوص چگونگی اجرای پروژه با حضورمحمد رادمهر فرماندار جاسک برگزار گردید .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در این جلسه در حضور معاون ساخت و توسعه راه های کشور  بر تسریع در روند بهسازی راه های مواصلاتی این شهرستان بویژه راه جاسک کنارک وهمچنین اتمام پروژه بهسازی جاسک میناب اجرای پل های مورد نظر بر روی آبنما های وپل های جاده جاسک بشاکردتاکید کرد .

 

احداث راه های صیادی بیش از 50 روستای شهرستان که متولی مشخصی ندارند ، پیشنهاد فنس ، کاردریل یا هر نوع کار کارشناسی شده  در جهت ایمن سازی جاده در برابر شتران سرگردان ، احداث راه ای روستایی بویژه جاده کوهستانی جانوری از دیگر موضوعاتی بود که رادمهر فرماندار جاسک در این جلسه مطرح کرد .

 

در ادامه مهندس محمدرضا کدخدا‌زاده معاون ساخت وتوسعه راه های کشوراز مشاوران وپیمانکاران خواست تا گزارشی را از اقدامات انجام شده وبرنامه های آینده ساخت پروژه راه های مواصلاتی را ارائه دهند ودر ادامه گفت : بهسازی راه جاسک میناب با اجرایی آسفالت 5/2 کلیومتر باقیمانده بهمراه پل گی گین وکوئیک تا آبانماه سال جاری به اتمام می رسد .

 

وی افزود : پل گروک و گنگان نیز تا بهمن ماه به بهر برداری می رسد و7 پل باقیمانده بر روی آبنماهای محور جاسک میناب در سال آینده اجرایی می شود .

 

کد خدا زاده طبق گزارش پیمانکاران بیان داشت : در سال جاری 20 کیلومتر از جاده محور جاسک کنارک نیز اجرایی می شود وهمچنین یکی از پل های رودخانه شریفی محور جاسک بشاکرد تا بهممن ماه به  بهربرداری می رسد .

 

معاون ساخت وتوسعه راه های کشور نیز در خصوص احداث راه های روستایی دسترسی به صید گاه ها گفت : 50 درصد ساخت این راه نیز ما برعهد می گیرم و در جلسه اقتصاد مقاومتی استان مطرح ودر صورت تصویب اجراء می گردد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.