يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > ولایت مداری ، بصیرت وحرکت در مسیر شهداء رمز موفقیت ما درهر زمان می باشد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣٧٩ 

 تاریخ:1398/07/03 


ولایت مداری ، بصیرت وحرکت در مسیر شهداء رمز موفقیت ما درهر زمان می باشد .

رادمهر : با ولایت مداری ، بصیرت وحرکت در مسیر شهداء تمام توطئه های دشمنان واستکبار جهانی خثی می شود و گام دوم انقلاب که موفقیت وپیشرفت در همه حوزها در سطح منطقه ایی وجهانی است با گام های بلندتر اجرایی می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک  در یادواره شهداء این شهرستان که با حضور امام جمعه فرمانده بسیج ، خانواده معظم شهداء، برخی از ایثارگران و روحانیون ومسئولین در جمع مردم بسیجی محله سرریگ برگزار گردید ، گفت:نهال انقلاب اسلامی با خون های مطهر شهیدان آبیاری شده و شهدا از همه هستی خود گذشتند تا اقتدار و عزت ایران و اسلام باقی بماند .

 

رادمهر : امروز وظیفه همه ما ادامه دادن راه شهدای سرافراز انقلاب اسلامی است که برگزاری یادواره شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

فرماندار ورئیس شورای تامین شهرستان جاسک در این مراسم با اشاره به اهمیت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در حفظ دستاوردهای انقلاب گفت : برای مقابله با هجمه های نرم و سخت دشمنان و پیشبرد اهداف نظام باید فرهنگ ایثار در بین جوانان نهادینه شود.

 

وی ضمن گرامیداشتن یاد وخاطره شهداء وتقدیر وتشکر از فداکاری های آنها وخانواده معظم شان در هشت سال دفاع مقدس وهمچنین شهداء مدافع حرم ابراز داشت : با ولایت مداری ، بصیرت وحرکت در مسیر شهداء تمام توطئه های دشمنان واستکبار جهانی خثی می شود و گام دوم انقلاب که موفقیت وپیشرفت  در همه حوزها در سطح منطقه ایی وجهانی است   با گام های بلندتر اجرایی می شود.

 

وی خاطر نشان کرد : به برکت کسب تجربیات رزمنداگان ما در هشت سال دفاع مقدس ، ما در حال حاضر یکی از از امن ترین کشور های منطقه باتوجه به وضعیت کشورهای های همسایه هستیم وکوچکترین تهدید علیه کشور را با تیز بینی مرزداران مثل پهباد فوق پیشرفته امریکایی در مرزهای آبی این شهرستان سرنگون می کینم ودشمن قدرت نظامی ما را پذیرفته واز راه های فشارهای اقتصادی وتهاجم وشبیه خون فرهنگی بدنبال ضربه زدن است که همه بویژه جوانان باید رمز موفقیت ما توجه داشته ودر تمام صحنه های هشیارانه عمل کنند.

 

در پایان از جمعی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس توسط فرماندار ورئیس شورای تامین جاسک ، امام جمعه شهرستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مسئول دفتر ولی فقیه در امور اهل سنت جاسک وشرق استان تجیلیل بعمل آمد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.